Arama sonuçları: *

1. Rennes

Rehber Modem Kurulumu Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar öncelikle merhaba forumda bu aralar artan konular sebebiyle bu rehberi yapma ihtiyacı hissettim, tüm modemler için benzerdir ama ben kendi modemimden (TP-Link TD-W9979v3) yola çıkarak göstereceğim. Şimdi rehbere geçelim. -İlk olarak adaptör ve RJ11 ethernet kablosu bağlantımızı...
  2. Rennes

Sizce Hangi İncelemeyi Yapayım?

Arkadaşlar sizce hangisini yapayım? Eğer yeteri kadar ilgi görürse en çok seçileni bu hafta içerisinde atarım.
  3. Rennes

Rehber 8 Yıllık Türk Telekom Tecrübem ve Millenicom Bağlanma Sürecim

Arkadaşlar merhabalar, bu yazımda sizlere uzun süreli Türk Telekom tecrübelerimden artı ve eksilerinden ve Millenicom bağlanma sürecinden bahsedeceğim, aşağıda kısa hikaye vardır okumak istemeyenler paragrafı atlayabilir, detaylar yazının devamında. Ben 2013 Mart ayından itibaren Türk Telekom...
  4. Rennes

İnceleme Epson Ecotank L3111 Yazıcı İncelemesi

Yazıcının tam ismi EPSON ECOTANK L3111. Tarama, baskı, fotokobi ve marjsız fotoğraf baskı imkanı sunuyor. Ürünü 12.10.2020'de Evkur'dan 16 taksitle vadesi dahil 1280 TL'ye aldım, ki ben aldığım zaman bu faizle bile piyasadakilerden ucuz oluyordu(ortalama fiyatı 1290-1300'dü). Şu an ki en ucuz...
  5. Rennes

İnceleme Huawei/Honor AM61 Sport Lite Kulaklık Ön İncelemesi

Arkadaşlar kulaklık iki gündür elimde ve sıkı bir teste soktum (kısa bir test o yüzden ön inceleme yazdım detaylı kullanım incelemesi de gelecek.). Kulaklık öncelikle şu an da 200-220 TL civarlarında geziniyor ama bundan 2 hafta önce 150 TL civarında geziniyordu. Ben ise Prime indirimi ile 125...
  6. Rennes

Öneri Her Bütçeye Uygun Toplama Sistemler

1- Giriş Seviyesi AMD/Nvidia Sistem CPU: Ryzen 5 1600AF 12nm Anakart: Gigabyte B450M S2H RAM: Corsair Vengenace 8GB 3000MHz GPU: Sapphire Pulse RX 580 8GB / MSI GTX 1650 SUPER 4GB OC Edition SSD: Sandisk Plus 240GB 530MB-440MB/s Sata 3 2.5" SSD Kasa: Corsair SPEC-05 550W AMD sistem 4231,38 TL...
Top Bottom