Arama sonuçları: *

1. quartle

kredi kartı borcunu taksidini erken ödeme

hesap kesim tarihime daha var ama onu beklemeden elimde para varken taksidi erkenden ödeme şansım var mı
  2. quartle

HP yazıcı driver sorunu

Yazıcının driver yüklemesi yaklaşık 15 dakikadır bitmedi sürekli başa sarıyor bir kaç kere iptal edip tekrar denedim ne yapmam gerek bilgisi olan varmı daha önce sıkıntısız şekilde yüklüyorduk yazıcının modeli HP LaserJet m1132mfp
  3. quartle

wix giriş ve iletişim sorunu

wix sitesinden geçen hafta premium hesap almıştım 700lira falan tuttu siteye google ile kayıt olmuştum bir kaç gündür giriş yaparken Google ile giriş işlemi geçici olarak kullanılamıyor. Daha sonra tekrar deneyin. hatası alıyorum. Mail attım şikayetvara yazdım instagramdan whattsapdan yazdım...
  4. quartle

Bu adam ne istiyor olabilir

Sahibindene ekran kartımı koymuştum rx570 biri böyle mesaj attı ne olduğunu anlamadım ne olabilir sizce dolandırıcı falan mı
  5. quartle

Valorant 1250vp nereden alınır

1250vp alıcam en ucuz ve güvenilir şekilde hangi siteden bulabilirim şu ana kadar bulduğum en ucuz 86tl playsultanda daha ucuz varmı bildiginiz
  6. quartle

Türkiyede Tarafsız Medya

dakika 43.40-46.30 bu dakikalar arasını izledimde yok böyle bişey diğer zamanlardada peygamber muhamelesi yapıyolar merakımdan açtım konuyu hala varmı malum kişiyi destekleyen forumda
  7. quartle

İninal Kartıma Havale Parası Gelmedi

Dün babam kendi kredi kartından benim ininalıma havaleyle para gönderdi 24 saati geçti ama hala gelmedi bu normalmi
  8. quartle

ekmek almaya diye gidip mouse almak

yarın bime rival 3 gelicek 20yaş altı sokaga cıkma yasagı oldugu ıcın cıkamıyorum normalde ekmek almaya diye cıksam bime gitsem bimde eve 2-3 dk sizce nolur
  9. quartle

Bisiklet amörtisör önerisi

bütcem az 300tl ile amörtisör önerebilirmisiniz
  10. quartle

Bisiklet amortisör tak sesi

bisikletimin ön amörtisöründen en ufak bir yerden geçerken bile tak diye ses geliyor hava yapmamış başka sorunu ne olabilir
  11. quartle

dağ bisikleti lastik önerisi

bisikletimin lastiklerını yenılıycem 70 TL ye bunu buldum uygun geldı fıyatı bilen arkadaş varsa yardımcı olabılırmı onerılerınıze acıgım https://www.hepsiburada.com/cst-dis-lastik-26x2-10-c1820-p-HBV00000SI1U6?magaza=Brobike
  12. quartle

sanal gerceklık gozlugu tavsıyesı

300tl butcem var sanal gerceklık gozlugu olarak ne onerırsınız
  13. quartle

Bilinmeyen numara tahsilatçı

beyler bi numara sürekli arıyıp duruyo açmadım sonra bi program indirip baktım kim olduguna tahsilatçı yazıyo baktım tahsilatın anlamına para toplama falan yazıyo noldugunu anlamadım napıyım
  14. quartle

oyunlarda sensitivitym cok yüksek düşüremıyorum

beyler oyunlarda sensıvıtym cok yuksek mesela valorantta 2400dpi 1sens oynuyorum cogu oyuncu 800dpi 1 sens falan oynuyo sens banada bazen cok hızlı gelıyor ama mouse u fazla cevırınce kolum agrıycak gibi oluyo böyle bi kötü oluyorum cok kotu oluyo boyle benım gıbı seyler yasayanlar varmı nasıl...
  15. quartle

Garanti Ücretsiz Termal Macun Yenılermı

PC yi alalı 1 yıl oldu termal macunu yenılemedım daha termal macun eskımıstır ısınmaya basladı ben bunu garantiye ısınıyor diye gondersem termal macun degısımı yaparlarmı hem ekran kartı hem işlemci
Top Bottom