Neler Yeni

Türkiyede Tarafsız Medya

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
Kaan
dakika
43.40-46.30 bu dakikalar arasını izledimde yok böyle bişey diğer zamanlardada peygamber muhamelesi yapıyolar merakımdan açtım konuyu hala varmı malum kişiyi destekleyen forumda

Dave Mustaine

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Klasik.
Buyrun hocam zamanlı link

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
........
dakika
43.40-46.30 bu dakikalar arasını izledimde yok böyle bişey diğer zamanlardada peygamber muhamelesi yapıyolar merakımdan açtım konuyu hala varmı malum kişiyi destekleyen forumda
forumu geç tr de destekleyen çok sokak roportajları izlemek kanser ediyor neredeyse.

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Malum kişiyi destekleyen var desteklemeyen var kimse kimseyi ilgilendirmez kavga odaklı bı konu olmuş. İyi geceler. Çok boş

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
dakika
Halk TV=A Haber.
Bence en iyi haber kanalı CNN Türk çünkü en azından hep iki taraftan da adam çıkarttıkları için daha kaliteli oluyor.

PinsizAMD

80+ Bronze
dakika
EVET AMİRİM BU KONU E-EVET :D
E4fY-mQXIAMzVrg.jpg

A Haber Malum yerin yalakası, Fox'da Muhalefetin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

CNN Türk arkadaşın dediği gibi daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

forumu geç tr de destekleyen çok sokak roportajları izlemek kanser ediyor neredeyse.
Hocam o sokak röportajları izlenmez. Bazıları kurgu hatta.

Top Bottom