Arama sonuçları: *

1. Musty.

max 1100 TL ye kadar mekanik klavye önerisi

selamlar başlıkta gördüğünüz üzere mekanik klavye alacağım -multimedya tuşları olursa güzel olur -bilek desteği olsun -red veya brown switch arıyorum -numlocklu klavye istiyorum yani tkl değil -kronik sorunlu olmazsa sevinirim önerileriniz bekliyorum
  2. Musty.

Corsair k55 multimedya tuşu çalışmıyor"

merhabalar bir kaç ay önce corsair k55 aldım sorunsuz kullanıyordum ama multimedyada durdurma devam ettirme tuşu şuan çalışmıyor dün icue (corsairin yazılımı) güncelledim düzelmişti ama şuan yine çalışmıyor ve bildiğim kadarıyla corsair teknik kısımda çok iyi sanırım o yüzden corsaire nasıl...
  3. Musty.

CORSAİR k55 klavye kısayol ışıkları yanmıyor

Merhabalar k55 klavye kullanıyorum fakat dünden beri numlocka basınca yukarıda ışık yanması gerekirken yanmıyor scroll lock ve capslockda da geçerli neden olduğunu bulamadım resimi asağıya bıraktım dediğim gibi resimde yukarıda duran corsair logosunun sağındaki üç ışık beyaz şekilde yanıyor ama...
  4. Musty.

Yeni sistem toplayan aradaşım için klavye,mouse ve kulaklık önerisi

Merhabalar başlıkta da gördüğünüz üzere arkadaşım yeni sistem topladı ve bu sisteme ekipman alacak dediğim gibi klavye,mouse ve kulaklık alacak istediği özellikler şunlar- -Kulaklık kablosuz olursa güzel olur - klavye tkl stiyor ve tercihi red switch - mouse da pek bir kriteri yok ortalama olsun...
  5. Musty.

1000-1150 TL Red Switch Klavye önerisi

Merhabalar 1000 TL bütçem var başlığa 1150 yazdım ama 1150 aşırı zorlayacak ama belli olmaz Red switch bir klavye arıyorum özellikler - Bilek desteği olup olmaması önemli değil. - TKL olmasını istiyorum ama zorunlu değil tkl bulamazsanız normal de olur. -Ve kesinlikle Red switch dışında...
  6. Musty.

Klavyemin garantisi olup olmadığını nereden ögrenebilirim

Merhaba şuan kullandığım klavyem rampage pulsar rmk gx9 blue switch klavyemin garantisi olup olmadiğını nereden bilebilirim ornek mouse da garanti kutusunda var ama klavye de yok yani garantisi olmadigi anlamina geliyor galiba. Öylemi ,değilse nasıl öğrenebileceğimi söylerseniz sevinirim
  7. Musty.

Red switch klavye almayı düşünuyorum ama hangi klavye iyidir bilmiyorum

Evet red switch klavye alacağım fakat pek bilgim olmadığı için yardımınız gerekiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. İstediğim özellikler -Bu bütçe ile muhtemelen medya tuşlu zor ama bulunabilirse medya tuşu güzel olur -Klavyede numpad olsa da olur olmasa da olur fark etmez -bilek desteği kesinlikle...
  8. Musty.

Çözüldü✓ Red switch klavye tavsiyesi

Evet red switch klavye alacağım fakat pek bilgim olmadığı için yardımınız gerekiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. İstediğim özellikler -Bu bütçe ile muhtemelen medya tuşlu zor ama bulunabilirse medya tuşu güzel olur -Klavyede numpad olsa da olur olmasa da olur fark etmez -bilek desteği kesinlikle...
  9. Musty.

( KAPANDI)Red switch klavye önerisi

Merhaba klavye alicam ve membrane alicaktim fakat bir arkadasım siyah swithc onerdi ve siyah switch i hiç bilmiyorum ve siyah switch klavyeleri de bilmiyorum bunun için bir oneri istiyorum
  10. Musty.

Corsair K55 VS Asus Tuf K1

merhabalar membran klavye bakıyorum ve iki klavye arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim? https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_corsaır-ch-9226765-tr-k55-rgb-pro-türkçe-oyuncu-klavyesi-1216754.html...
  11. Musty.

yakın zamanda satın alacağım 2 klavye arasında kaldım

merhabalar membran klavye alıcam önceki konularımda vardı zaten ve msi vigor gk30 ve corsair k55 arasında kaldım son tavsiye hangisi dersiniz...
  12. Musty.

Membran Klavye Konusunda Kararsız kaldım tavsiye lütfen

Merhaba membran klavye alicam da 3 tanesi arasında kaldım hangisini önerirsiniz? https://www.adeksstore.com/urun/hyperx-alloy-core-rgb-membran-oyuncu-klavyesi-hx-kb5me2-tu-1...
  13. Musty.

Hyperx Alloy Core RGB Membrane alınır mı

Merhaba pc mi ilk topladığım zaman bir hevesle rampage pulsar blue switch klavye almıştım ama şuan çok sıkıntıya sokuyor yatılı misafir geldiğinde filan odamda uyuyamıyor her neyse bende bu yüzden klavye araştırıyordum ve hyperx alley core u gördüm fakat membran diye düşündürdu ama konu şu...
  14. Musty.

size danışmam gerek klavye için

bugün inka'nın çarkından ıkg-451 empousa II kazandım ve göndericekler herhalde ama konu bu değil, şuan benim kullandığım klavye rampage pulsar blue switch şidmi ben bu inka gelirse inkayı mı kullanayayım yoksa rampage kullanmaya devam mı edeyim ve rampage ile devam et derseniz inkayı ne yapayım...
Top Bottom