Neler Yeni

Hyperx Alloy Core RGB Membrane alınır mı

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
Bütçe
800
Merhaba pc mi ilk topladığım zaman bir hevesle rampage pulsar blue switch klavye almıştım ama şuan çok sıkıntıya sokuyor yatılı misafir geldiğinde filan odamda uyuyamıyor her neyse bende bu yüzden klavye araştırıyordum ve hyperx alley core u gördüm fakat membran diye düşündürdu ama konu şu membran normal diye biliyorum başka çok bir bilgim yok ama sizden hyperx alley core alınır mı veya bunu alma derseniz (hiç sessiz olucak değil ama sessiz bir klavye arıyorum) bana sessiz bir klavye önerirseniz sevinirim bütçem 800 zorlayabilir membran mekanik farketmez çünkü aralarındaki farkı bilmiyorum şimdiden teşekkürler

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Hikmet Çalı
Merhaba pc mi ilk topladığım zaman bir hevesle rampage pulsar blue switch klavye almıştım ama şuan çok sıkıntıya sokuyor yatılı misafir geldiğinde filan odamda uyuyamıyor her neyse bende bu yüzden klavye araştırıyordum ve hyperx alley core u gördüm fakat membran diye düşündürdu ama konu şu membran normal diye biliyorum başka çok bir bilgim yok ama sizden hyperx alley core alınır mı veya bunu alma derseniz (hiç sessiz olucak değil ama sessiz bir klavye arıyorum) bana sessiz bir klavye önerirseniz sevinirim bütçem 800 zorlayabilir membran mekanik farketmez çünkü aralarındaki farkı bilmiyorum şimdiden teşekkürler
Alınır. Ben kullanıyorum gayet sessiz ve ışıklandırması çok iyi.

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya evet alınir gibi geliyor da bir kac foruma daha baktim membran diye kimisi alma demiş de bilmiyorum ışıklandırması ve sessiz olması çok hoşuma gitti

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Hikmet Çalı
Ya evet alınir gibi geliyor da bir kac foruma daha baktim membran diye kimisi alma demiş de bilmiyorum ışıklandırması ve sessiz olması çok hoşuma gitti
Membran ve mekanik arasında çok aşırı bir fark yok diye düşünüyorum ama siz yine de önerilere bakın belki daha kaliteli bir klavyeye denk gelirsiniz.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

dido22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Direnç Kavak
Logitech G213 te bakabilirsin o da çok iyi membran klavyedir. Şuan hatta indirimde 200 TL gibi bir fiyatı var gözatabilirsin.

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
Logitech G213 te bakabilirsin o da çok iyi membran klavyedir. Şuan hatta indirimde 200 TL gibi bir fiyatı var gözatabilirsin.
Evet onu biliyorum fakat biraz fazla sesli geldi gibi ve biraz boş duruyor ama değerlendirebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Red switch alabilirsin.
Maalesef bu bütçemi aşar

Bir videoya daha baktım da tuşlara çok sert basınca içine göçme oluyormuş sizde hiç oldu mu

Peki razer cynosa lite nasıldır

Son düzenleme:

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Hikmet Çalı
Evet onu biliyorum fakat biraz fazla sesli geldi gibi ve biraz boş duruyor ama değerlendirebilirim

Maalesef bu bütçemi aşar

Bir videoya daha baktım da tuşlara çok sert basınca içine göçme oluyormuş sizde hiç oldu mu

Peki razer cynosa lite nasıldır
Bende hiç böyle bir sorun olmadı.

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
Son karar ve biraz daha araştırma sonucu alloy core de karar kıldım gibi

BeKo'O

80+ Silver
Kaliteli Membran almak ucuz mekanik almaktan iyidir. Alloy Core baya güzel bir şey ben de almayı düşünüyorum.

Logithx

80+ Bronze
Ben sessiz klavye alacam diyorsan membran klavye alabilirsin msı vigor gk50 elite önerebilirim..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,451
Üyeler
143,621
Son üye
SERIAN
Top Bottom