Arama sonuçları: *

1. Yvşlagaçtanealıyon

Mondial vs Kuba ????

Dostar sizce hangisi daha iyidir ? Ben az buçuk baktım mondial çok değil ama 1 tık daha iyi deniyor ? Doğrumu bu Motor cg
  2. Yvşlagaçtanealıyon

50.000 TL ye 250cc Motor Almak

Motor R25 veya MT 25 Henüz karar verilmedi 250 cc için 50k çok fazla değilmi Bu paraya 250cc alırsak hata mı yapmış oluruz
  3. Yvşlagaçtanealıyon

Yeni kasa R25 vs Yeni kasa MT25

Ikiside hemen hemen ayni paraya denk geliyor Genellikle şehir içi kullanılacak Hangisi olduğunu nedenleriyle söylerseniz sevinirim
  4. Yvşlagaçtanealıyon

MT 25 den Ninja 300 E geçmek

Arada 50cc var 50cc benim için yok denecek kadar az Sizce mt 25 den ninja 300 e geçmek mantıklımı Yoksa Apt*lca bir hareketmi
  5. Yvşlagaçtanealıyon

Yamaha R25 vs MT 25!

İkiside 250cc Ben mt 25 den yanayım Daha hafif daha seri ve daha kıvrak bir motor olduğunu düşününüyorum Siz olsanız hangisini alırdınız
  6. Yvşlagaçtanealıyon

125cc motor için 20k çokmu fazla

İkinci el benelli 125s almayı düşünüyorum Fiyatı 18k-20k arası 125cc için çokmu fazla Yani fiyata 0km pulsar ns 150 de var ama hint malı almaktansa İtalyan malı daha iyidir diye düşünüyorum
  7. Yvşlagaçtanealıyon

Benelli nasıl bir markadır

125-S Modelini beğendim Motora yeni başlayacağım kendisi ilk motorum olacak Bu motor ve marka hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum
  8. Yvşlagaçtanealıyon

CF MOTO nasıl marka ?

Bu nasıl bir marka Adını pek duymadığım için soruyorum
  9. Yvşlagaçtanealıyon

200cc motor otobana çıkabilirmi

Bir site çıkar diyor obur site çıkamaz diyor anlamadım gitti 200cc motoru olan bir ALLAHIN kulu motoruyla otobana cikabilirmi
  10. Yvşlagaçtanealıyon

Bajaj Pulsar Markası Nasıl

Bu marka nasıl bir marka Hindistan üretimi bir marka Bu markanın ns 125 modelini almayı düşünüyorum Sıfır olarak 20k bandında satılıyor Başka marka önerilerine açığız Sıfır olacak şekide 20k bütçede ( max 22k) önerlilerinizi bekliyorum
  11. Yvşlagaçtanealıyon

Pulsar Ns 125 Hakkında Yardım

Şehir içi kullanılacak Yokuşta bayılırmı bu motor Az yakıyormuş araştırdım Tek tereddütüm yokuşta bayılıp kalması 7000 TL farkla 200cc olan versiyonu da var ama ehliyet di plaka ydı falan çok para gidecek o yüzden 125 lik almaya karar verdim BU MOTORU KULLANAN VARMI NASIL MOTOR
  12. Yvşlagaçtanealıyon

100cc Motora vergi ödermiyiz

100cc motor almayı düşünüyorum Vergi ödermiyim
Top Bottom