Neler Yeni

Yamaha R25 vs MT 25!

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
.
İkiside 250cc
Ben mt 25 den yanayım
Daha hafif daha seri ve daha kıvrak bir motor olduğunu düşününüyorum
Siz olsanız hangisini alırdınız

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,588
İsim
Enes Koç
İkiside 250cc
Ben mt 25 den yanayım
Daha hafif daha seri ve daha kıvrak bir motor olduğunu düşününüyorum
Siz olsanız hangisini alırdınız
İlk motorun olacaksa MT25 Daha iyi daha basit yönlendirirsin çok tecrübem yok scooter kullandım ama bilidiğim kadarıyla naked modeller daha kolay yönlendiriliyor daha iyi olur yani senin açından.

erny

80+ Bronze
Türkiye de motor sürmek yerine pilot olsaydın daha fazla can güveliğin olurdu.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk motorun olacaksa MT25 Daha iyi daha basit yönlendirirsin çok tecrübem yok scooter kullandım ama bilidiğim kadarıyla naked modeller daha kolay yönlendiriliyor daha iyi olur yani senin açından.
Doğrudur hocam
Bende mt 25 düşünüyordum zaten
İlk motor olacak

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Türkiye de motor sürmek yerine pilot olsaydın daha fazla can güveliğin olurdu.
Yok olum kırmızı ışıkta aradan geçip en arkadan en öne gelmek kadar neşelisi mi var xd?

• Beğen
Reaksiyonlar: erny
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,002
İsim
Diyarhan
Ben şahsen süpersport tarzı motorlara 400-500cc altını önermem gövdeleri kalıplı heybetli duruyor ama 250cc cik sadece istediğin kadar hızlanma elde etmeyince veya yanından başka ss ler geçince üzülürsün. MT25 daha mantıklı bir tercih başlangıç için de elverişli.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,588
İsim
Enes Koç
Sen ne diyon ya kafanmı güzel
Başkan bence arkadaş bir bakıma haklı daha 3-4 ay önce türkiye de çok iyi pozisyonda çalışan bir kuzenimi kaybettim hayatı çok iyidi durumu maddi manevi vesaire motor sevdasına gitti harley bir motor aldı yol ayrımında bariyerlere vurdu yola uçtu kamyon ezdi malesef.
Benim de küçüklüğümden beri vardı isteğim ama vazgeçtim belki scooter alabilirim araba ehliyeti ile sürülenlerden temkinli olabilirim dersen alabilirsin ama.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
.
Ben şahsen süpersport tarzı motorlara 400-500cc altını önermem gövdeleri kalıplı heybetli duruyor ama 250cc cik sadece istediğin kadar hızlanma elde etmeyince veya yanından başka ss ler geçince üzülürsün. MT25 daha mantıklı bir tercih başlangıç için de elverişli.
Doğrudur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başkan bence arkadaş bir bakıma haklı daha 3-4 ay önce türkiye de çok iyi pozisyonda çalışan bir kuzenimi kaybettim hayatı çok iyidi durumu maddi manevi vesaire motor sevdasına gitti harley bir motor aldı yol ayrımında bariyerlere vurdu yola uçtu kamyon ezdi malesef.
Benim de küçüklüğümden beri vardı isteğim ama vazgeçtim belki scooter alabilirim araba ehliyeti ile sürülenlerden temkinli olabilirim dersen alabilirsin ama.
Başın sağolsun Mekanı cennet olsun

Hızı seviyoruz ama dikkatli seviyoruz reis
Şimdi hızlı zamanlarda hız yapmayacaksam ne zaman yapacağım

Top Bottom