Arama sonuçları: *

1. Yusufx

Windows açılırken sürekli başlangıç ayarı seç diyor

Kaç aydır bios pilini çıkarıp takmamada rağmen bu ekranı atıyor her pc yi açtığımda ve bana çok sıkıntı yaratıyor 1705824712 @M.A.Y. ama zenci
  2. Yusufx

USB Disk yazma korumalı hatası alıyorum.

Çok önceden vatan bilgisayardan lisans aldığımızda 30GB'lik bir USB vermişlerdi onda rufusla bir iso yazdırıcaktım farkettim ki disk yazma korumalı internete olan yöntemleride denedim çözüm bulamadım.
  3. Yusufx

USB'ye Windows Sergei Kurmak istiyorum

Kendime formatlık vb usb hazırlamak istiyorum windows sergei çok mantıklı geldi oraya bütün isoları yükleyebiliyoruz galiba ve programlarda var yapması zor mu? @MuratTheFounderOfGariban
  4. Yusufx

Her bilgisayarı açtığımda başlangıç ayarı seçin diyor.

Her bilgisayarı açtığımda bunu diyor ve msconfig'de herhangi bir ayar açık değil 1702109774 @Kürşat Kütükçü
  5. Yusufx

Windows 10 Format USB'si hazırlama?

Format USB'si hazırlayayim dedim iki sürümünde olduğu format usbsi nasıl hazırlayabilirim yani şu şekil bios da falan ayarlarken hem pro hem home sürümünü indirebiliceğim direk tek sürüme bağlı kalmadan microsoft'un sayfasından iso indirdim bu aynı görevi yapar mı kurayimi usb'ye?
  6. Yusufx

Operada 1 sekme açık olmasına rahmen 11 sekme açık diyor.

Başlıktada belirtiğim gibi 1 sekme açık her yere bakıyorum 1 sekme açık ama nedense bu kadar sekme açık gözüküyor.
  7. Yusufx

Windows keyimi nerden bulabilirim

Windows 11 den win 10a geçtim formatla windows 11 de keye bakmıştım cmdye kod yazarak ama o kodu yazdığımda geçersiz diyor zamanında vatandan almıştım windows 10 key diye yüksek bir mepla vermiştim pcden anlamıyor iken 1683286688 Ne yapabilirim bu durumda?
  8. Yusufx

Windows 10'a geçmeli miyim?

Windows 11 kullanıyorum ilk çıktığından beri bilen biliyordur, yani artık windows 11 çok kötü gelmeyi başladı stabilite olarak ve 1 güncelleme getiriyor insider diye insider programında olmayan adam bile onu yapmalı diyor hadi diyorum yapayim güncelliyoruz her gün tekrar güncelle diyor aynı şeyi...
  9. Yusufx

Win 11 den win 10'a geçilir mi?

Çıktığından beri kullandigim windows 11 artık çok değişik şeyler yapmaya başladılar geri win 10'a dönmek istememdeki sebeb tasarımı çok hoşuma gidiyor sık sık yaptıkları güncellemelerde sıkıntılar çıkıyor gibi görünüyor insider programında olmasam bile bana insider güncellemesi yaptırıp sağ...
  10. Yusufx

Sadece windows defender yeterlimi sizce?

Genelde advenced kullanıyordum pc yavaşlatıyor gibi şeyler duyduktan sonra saldım sonra kaspersky kullandım çok değişik şeyler oluyordu pc yeniden başlatma falan geliyordu bi anda program birşeyler diyip durduruyordu sonra bütün programları silip defender kullanmaya başladım sizce yeterlimi...
  11. Yusufx

Windows 11 geçilir mi sorusuna cevap!

Forumda gezinirken çok windows 11 geçmelimiyim sorusuyla karşılaşıyordum bir video hazırladım bunun hakkında umarım beğenirsiniz iyi seyirler, ve sizede soru olarak sizce geçilir mi? Hangi işlemcileri destekliyor bakmanız için site AMD: https://bit.ly/3eWTT03 İntel: https://bit.ly/3spICs2
  12. Yusufx

Sistem Durduk yere donuyor!

Bilgisayar gayet iyi bunun sebebinin windows la ilgili olduğunu düşünüyorum İ3 10100f Geforce 1030 16gb ram var durduk yere pc donuyor takılı kalıyor res atmak lazım oluyor windows 11 kullanıyorum windows 11 22h2 geçtikten sonra oldu sanırım.
  13. Yusufx

Windows 11 istemediğim güncelleme sorunu

Fotoğrafını koyduğum gibi o içerisine aldığım güncelleme windowsu bozuyor bu güncellemeyi komple her yerden silebilirmiyim? çünkü her 1 haftada duraklatmak zorunda kalıyorum.
  14. Yusufx

Windows Güncelleştirme iptal etme??

Windows 11'e gelen bir güncelleme bilgisayarımda sıkıntılar çıkartıyor bu güncellemeyi kaldırıyorum ama 7 gün duraklat falan yapıyorum 7 gün sonra bidaha güncellememi falan istiyor komple kapatma falan varmı elle güncelleme veya bu güncellemeyi iptal etmek istiyorum diğer gelen güncellemeleri...
  15. Yusufx

Windows 11 Yükledikten sonra Valorant girmiyor sorunu

Boyle bir sorunla karşılaştım tpm yide açıyorum 2 seçenk var bende framework bunlar enabled falan yazmıyor değiştiriyorum olmuyorda.
  16. Yusufx

Windows 11 de fps kaybı yaşandımı oyunlarda, Fivem oynayanlar varmı?

Windows 11 kulanıp fivem oynayan varmı veri kaybı falan olmuş mu? veya başka oyun
  17. Yusufx

Windows 11 çıktı sizce kulanılmalımı?

Öncellikle ben not olarak eklim windows 10 dan dahaa az kastırıyor demişler arkadaşım windows 11 geçti bu mesajada katıldı kasma konusunda sıkıntı yokmuş sizce geçilmelimi ne yonde faydaları olur?
Top Bottom