Arama sonuçları: *

1. necati_genc74

Çözüldü✓ Oyuncu kulaklığı önerisi

Oyuncu kulaklığı arıyorum 1000 1500 TL arası bütçem 1500 TL max aklımda 2 model var razer black shark v2 x modeli birde razer black shark v2 USB modeli var hangisini almalıyım sizce önereceğiniz başka kulaklık varsa onlarıda değerlendirebilirim
  2. necati_genc74

Çözüldü✓ Gami̇ng Kulaklik Öneri̇si̇(2 Kulaklik Arasinda Kaldim)

Arkadaşlar gaming kulaklığı arıyordum f/p olan bir kulaklık ve piyasayı şöyle bir araştırdığımda kalitesini hissettiren 250 ila 300 TL bütçe arasında en temiz kalitesini hissetiren 2 kulaklık buldum hangisi alınır aralarında 60-70 TL'lik bütçe farkı var çok önemli değil. GAMENOTE H2016D MODELİ...
  3. necati_genc74

Çözüldü✓ 200 İLA 300 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

Selamünaleyküm forumdaki tüm Müslüman kardeşlerim.Ramazan ayınız mübarek olsun.Böyle bir giriş yapmak istedim :) Arkadaşlar ben f/p oyuncu kulaklığı almak istiyorum.Genellikle fps(cs vb) + strateji(lol tft vb) arada (dizi,film ve müzikde dinlerim)oyunları oynamayı seviyorum o yüzden başlıktada...
  4. necati_genc74

250 TL kulaklık önerisi f/p 7.1 / ses kumandası / yazılımlı / rgb

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim üzere kulaklıkta istediğim şık bir aydınlatması(rgb) f/p bir kulaklık üzerinde ses kumandası, yazılımı, 7.1 ses desteği olması lazım ve benimde piyasayı araştırdım birçok kulaklığın incelemelerini izledim ve Rampage comfort diğer adıyla Rampage RGW9 olarak...
Top Bottom