Arama sonuçları: *

1. SucukEkmek

Çözüldü✓ Oyunda Ağaçlar Neden Böyle ?

arkadaşlar neden böyle ağaçlar ?
  2. SucukEkmek

PCYE ZARAR GELİR Mİ ?

Arkadaşlar şu an acayip yağmur var ve 30 saniyeye bir şimşek düşüyor, duvardaki prize akım korumalı tekli priz bağlı, ona da pcnin uzatması bağlı. psu'm FSP 550W 80 PLUS sertifikalı, prizde topraklama mevcut. Elektrik giderse sorun olur mu ?
  3. SucukEkmek

Çözüldü✓ Görev yöneticisi %100 disk kullanımı sorunu

arkadaşlar pcyi her zamanki gibi kullanıyordum hiçbir sorun yoktu, x plane 11 oynarken bir anda droplar yemeye başladım ve görev yöneticisinden diskin %100 olduğunu gördüm, normalde böyle olmuyordu çözümü nedir acaba ?
  4. SucukEkmek

Çözüldü✓ ASUS B450M DRAGON 4002 BIOS'UNDA SORUN VAR MI ?

Arkadaşlar anakartımın bios'unu güncelleyeceğim B450M-DRAGON BIOS 4002 biosunda problem var mı ? 1681038653 up up up up up up
  5. SucukEkmek

PC BIOS EKRANINDA KALIP BIOSA ATIYOR VE M2 GOZUKMUYOR

Arkadaslar fotoda gormus oldugunuz uzere m2 gozukmuyor ve bu sekilde biosa atiyor bunu ayda 1 kez yapiyor ancak gectigimiz gunlerde biosu guncelledim yine de ise yaramadi pc yi ac kapa yapinca duzeliyor. Var midir bir cozum yolu ?
  6. SucukEkmek

YARDIM PC M2 SSDYİ GÖRMÜYOR

Arkadaşlar okuldan geldim pcyi açıyodum açılmadı biosa attı depolama kısmı boş görünüyor daha öncede 2 3 kez yapmisti bunu nasil duzeltebilirim ? Ayarlari resetledim. 1672926236 şu an pc açıldı arkadaşlar 1672926320 1672926665 up up up up up
  7. SucukEkmek

İnternetim Kesiliyor Neyden Kaynaklıdır ?

arkadaşlar herkese iyi akşamlar bilgisayarıma ethernet kablosu ile internet sağlıyorum ancak hemen hemen ayda 1 internet kopması yaşıyorum, ethernet kablom 2 yıllık ve ayak altından geliyor ve gün içinde üstüne basılıyor maalesef. Kablonun açıkta kalan kısımlarını 3 - 4 kat bant ile kapladım...
  8. SucukEkmek

Eski Bilgisayarımı Satacağım Tavsiyeleriniz Neler ?

arkadaşlar elimde eski bir sistem var ~ SİSTEM ÖZELLİKLERİ ~ • | AMD Athlon II X4 620 2.61GHz • | ASUS M2N68-AM SE2 Anakart • | 2x2 4 GB Ram • | ATI Radeon HD 4300/4500 Series Bu özelliklere sahip, bu sistemi sarı siteye koyup satmak istiyorum ama sistem nadirende olsa mavi ekran yiyor ve...
  9. SucukEkmek

RDR 2 Video Memory Sorunu

arkadaşlar arkada hiçbir şey açık değil böyle hata veriyor neden olur ? kartım rtx 2060
  10. SucukEkmek

BIOS Sürümü nasıl öğrenilir ? BIOS Sürümü nasıl güncellenir ?

Arkadaşlar ASUS B450M DRAGON ANAKARTIM ve Ryzen 5 4500 işlemcim var biosum eski nasıl sürümünü öğrenebilirim ve nasıl biosumu güncelleyebilirim ?
  11. SucukEkmek

Sistemim RDR 2 Oynarken bi anda kendini yeniden başlattı.

arkadaşlar herkese iyi akşamlar sistemimde ryzen 5 4500 ve rtx 2060 var, pc sabah 7.30dan beri açık ve 1 saattir rdr 2 oynuyordum bi anda pc kapandı ve kendi kendine yeniden açılırken fan sesi yükseldi baya. sizce problem nedir ? 1671210565 fan speedi afterburnerden %80 yaptım sıkıntı olur mu ?
  12. SucukEkmek

Çözüldü✓ ACİL YARDIM !!! PC Açılmamaya Başladı

Arkadaşlar normal bir şekilde pcyi açıyordum ancak Asus ekranında kaldı bende kasadan reset tuşuna bastım ve beni biosa attı biostan çıktım tekrar attı biosa. 3 - 4 kere bunu yaptım ve en sonunda bu ekran geldi f1 e bastım bu sefer bios açıldı biostan ayarları resetleyip boot seçeneğinden...
  13. SucukEkmek

BIOS güncelleme nasıl yapılır ?

soru başlıkta arkadaşlar en basit yoldan nasıl yaparım
  14. SucukEkmek

YARDIM!!! Sistemim 1-2 haftada bir ani fps düşmeleri yaşıyor

arkadaşlar herkese selam sistemim Pc hocası gg6 amd neyse sorunuma geliyim, arkadaşlar masaüstü, oyun farketmez 2 haftada veya 1 haftada 1 aniden 1 saniyeliğine fpsim düşüyor sesler 1 saniyeliğine kesik kesik geliyor sorun neyden kaynaklı olabilir ? işletim sistemim : win 10 pro sistemim ...
  15. SucukEkmek

Çözüldü✓ Bu şey virüs mü ? ACİL!

Arkadaşlar görev yöneticisindeyken böyle bi şey gördüm bu nedir ? virüs müdür ? 1666276472 çince yazanı soruyorum arkadaşlar :) 1666276562 arkadaşlar tencent gamesinmiş hallettim sağolun :)
  16. SucukEkmek

3DMark testi nasıl yapılır ?

soru başlıkta arkadaşlar 1663873213 ve zararı olur mu ?
  17. SucukEkmek

ACİL YARDIM Bilgisayarım 4-5 güne bir takılma yapıyor

arkadaşlar 4-5 güne bir bilgisayarım 3 - 4 saniyeliğine takılma yapıyor sesler drop yiyo mouse dönerken drop yiyo neden böyle oluyor ? 1663871820 sesler ve görüntü 3-4 saniyeliğine kesik kesik geliyor 1663871974 arkadaşlar bilen yok mu 1663872134 arkadaşlar yardımcı olacak yok mu 1663872346 ya...
  18. SucukEkmek

Sistem nadiren drop yiyor

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar sistemim haftada 1 kez civarı saniyelik drop yiyor. Sorun neyden kaynaklı olabilir ?
Top Bottom