Arama sonuçları: *

1. RTX 7090Ti

Tuhaf 7. Sınıf Hikayem

asadasda
  2. RTX 7090Ti

Forumda "Alıntı" tuşu ne işe yarıyor?

Doğru konuyu bulamadım kusura bakmayın. Bu tuş ne işe yarıyor? Nasıl kullanılıyor?
  3. RTX 7090Ti

Fare-Klavye Modeliniz + Fotoğraf Atın!

Bu şekilde gözüküyor benim :) Sizin nasıl? SteelSeries Rival 3 SteelSeries QcK Edge Monster Pusat K3 Pro
  4. RTX 7090Ti

Nickanme Önerisi Gerekiyor :(

Aslında kullandığım nickten çok memnundum ama bakın neyle karşılaştım: Hüğğ. Valorant oynuyorum yayın açmayı planlıyordum ama twitch bana yamuk yaptı. Yeni bir nick bulmam lazım. Nasıl bir şey olabilir sizce?
  5. RTX 7090Ti

Tuhaf ama güzel bir şarkı buldum

nedense çok hoşuma gitti :D
  6. RTX 7090Ti

Türkçe Rap Dinlediğim-Önerdiğim Şarkılar

Öncelikle hani böyle Trap tarzı dinlediğim şarkılar şu şekilde https://www.youtube.com/watch?v=2XUeYndhMDg https://www.youtube.com/watch?v=Zt_q3U7E4PI https://www.youtube.com/watch?v=8xqtvg0rS18 Bunlar da gerçekten sevdiğim Rap şarkılar...
  7. RTX 7090Ti

İtopya Allienware AW768 Pro İncelemesinde Red Mental buldum !

@Redmental Is this you?
  8. RTX 7090Ti

Dolu Kadehi Ters Tut- #25 Geliyor

Rapten sıkıldığım zaman dinlediğim bir grup. Bakalım nasıl olacak
  9. RTX 7090Ti

Kim Hangi Konuda Bilgili?

Bununla ilgili bir konu açlışmıştı dün veya öbürkü gün ama bulamadım. Link yollar mısınız?
  10. RTX 7090Ti

Isınma yapmadan mekik çektim her yerim ağrıyor ne yapabilirim

İlk gün 40, 2. gün 60 mekik çektim ve şu an her yerim ağrıyor. Ama fena yani. Yapabileceğim tek şey beklemek mi?
  11. RTX 7090Ti

Zayıflamak İçin Evde Yapabileceğim Hareketler

20dk önce 60 mekik çektim 5 şınav çekebildim. Zayıflamak için yapabileceğim başka hareketler var mı? 13 Yaş 57.6 kiloyum.
  12. RTX 7090Ti

Nasıl Kilo Verebilirim?

13 Yaşındayım 8 e gidiyorum bu sene sınavım var günün çoğunda konu anlatımı izleyip soru çözüp yatıyorum. E haliyle yemek de yiyiyorum ve 58 kilo olmuşum. 1.52 Boyum var 58 Kilo çok mu Nasıl kilo verebilirim? Uygulama,Video veya kendiniz bir şeyler önerebilir misiniz?
  13. RTX 7090Ti

Nescafe Ice Latte Soğuk Sütle Yapılır Mı?

Bunu soğuk su yerine sütle yapabilir miyim?
  14. RTX 7090Ti

Canım Sıkılıyor. Ne yapabilirim? (LGS, Hobiler ve Arkadaşlıklar Hk.)

Konu biraz tuhaf farkındayım ama raporlamazsanız çok memnun olurum. Şöyle ki hiç doğru düzgün konuşacak veya yazışacak arkadaşım yok. Aslında bisiklet almak falan da geçiyor aklımdan da şöyle bir dershane programım var: İmzadaki pc yi kaldırdım şu an i5 3230m,hd graphichs 4000 bir laptop...
  15. RTX 7090Ti

HİDRA - C-137 ÇIKTI!!

Hidra nın beklenen albümü C-137 Bugün çıktı. Ben albümü genel olarak beğendim. Favori Şarkılarım: Sorumlusu Sizsiniz ve Bağırın oldu. Siz ne düşünüyorsunuz? 1599909986 Playlist olarak paylaşmaya çalışmıştım ama olmamış
  16. RTX 7090Ti

Hidra-Veronica (C-137 Albümünün İlk Şarkısı)

Nasıl buldunuz? C-137 albümünün ilk şarkısı olarak kliple bunu yayınlamış. Bence gideri var fena değil, albümden de umutluyum. Siz ne düşünüyorsunuz?
  17. RTX 7090Ti

Kedi Sahiplenmek İstiyorum

Ben şimdi içimi dökeyim. Şimdi biz yeni bir eve taşınmayı düşünüyoruz ve ev Dublex olacak. Annemde eğer dublex bir eve taşınırsak kedi sahiplenebileceğimi söyledi. 8. sınıfım ve sınav senem olduğu için diğer sene için düşünüyorum. 1. Hangi kediler daha kolay eğitilebilir ve bakması daha basit...
  18. RTX 7090Ti

Bir şarkının telifli olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Soru başlıkta ne yazacağım bulamadım.
  19. RTX 7090Ti

8. Sınıfa Geçerken Ne Yapmalı?

7. Sınıfım bitti ve okullar açılınca 8 olacağım. Öncelikle bu sene dershaneye gitmeye başlayıp bilgisayarımı kaldırmayı düşünüyorum. Sosyal medya hesabım yok ve bu sene kesinlikle açmayı düşünmüyorum. Test çözme alışkanlığım tam oturmadı ama onu da oturtturacağım inşallah. Sizin bana...
  20. RTX 7090Ti

Daha iyi bir mouse da daha iyi oynar mıyım?

Şuan Everest SGM-X7 kullanıyorum. Gold 1 elo da 26 vuruyorum Valorant da. Razer Viper Mini veya Steelseries Rival 3'e geçtiğimde (ki Razer almayı düşünüyorum. Eğer fikrinizi belirtmek isterseniz bu konuda: https://donanimarsivi.com/forum/konu/rival-3-vs-viper-mini.79244/page-6) sizce daha iyi...
Top Bottom