Arama sonuçları: *

1. somoncum

MSI X670 iki anakart modeli 562€ görüldü biraz bütçe zorlayacak!

Giriş seviyesi pro x670 & orta giriş seviye carbon x670 anakartların fiyatları sızdırılmış x570 göre neden bu kadar abartı fiyat artışı var?
  2. somoncum

Yardım ASUS ROG STRİX B550-E GAMİNG Aura Sync sekmesin de gözükmüyor.

Armoury Crate de 2 aydır sorun yaşıyorum, V4 sürümünden V5 sürümüne direk geçiş yaptılar hiç ayrı bir şekilde stabil veya beta diye ayırmadan kullanıcıların kendisi gereksiz yere sorunlar yaşıyor. Bunu Asus support bildirdim ve bana bu sorundan dolayı sıkıntı yaşadığımı söylediler...
  3. somoncum

Yardım i5 11400F için B560 veya H570 anakart önerisi.

Arkadaşıma i5 11400F işlemcili bir 2.el pc toplayacağız fakat anakart bir türlü beğenemedik vrm olarak serin kaliteli bir anakart önerir misiniz 2K olan işlemciden pahalı olmaz ise sevinirim. Bir de B560 veya H570 orta sınıf anakartını alacağımıza Z590 giriş seviye bir anakart seçsek çok mu...
  4. somoncum

Yardım USB 3.2 Gen 2 desteğine sahip miyim?

Beyler Phanteks P500A non-RGB kasası bulunuyor bende, bu kasanın üzerindeki giriş Type-C 3.1 Gen 2 diyor fakat benim B550-E Gaming anakart üzerinde bulunan Type-C yuvası usb 3.2 Gen 2 destekliyor şimdi benim hangisine desteği var anlamadım? Benim bildiğim anakart üzerindeki giriş maksimum hangi...
  5. somoncum

Z690 Anakartlar beklenenden yüksek fiyatlarda gelebilir!

ASUS ROG Maximus Z690 Hero ASUS ROG Strix Z690-E Gaming ASUS ROG Strix Z690-F Gaming ASUS TUF Gaming Z690-Plus DDR4 ASUS Prime Z690-P GIGABYTE Z690 AORUS MASTER GIGABYTE Z690 AORUS PRO GIGABYTE Z690 AERO G DDR4 GIGABYTE Z690 AORUS ELITE AX DDR4 GIGABYTE Z690 GAMING X DDR4 MSI MPG Z690 CARBON...
  6. somoncum

(NVIDIA Re-Size BAR) AGESA 1.2.0.0 Güncellemesi yayınlanmış.

NVIDIA RTX 3000 serisi için de Re-Size BAR özelliği gelmiş haberdar edeyim dedim herkezi.
  7. somoncum

Smart Access Memory aktif etmek işe yarar mı ?

PC Özellikleri; ASUS HD7850 DirectCU II V2 AMD Ryzen 5 3600 ASUS ROG STRIX B550-E GAMING Bugün Asus anakart'a sürücü veya BIOS güncellemesi gelmiş mi diye girdim. BIOS güncellemesiyle beraber SAM teknolojisinin geldiğini gördüm güncellemeyi yaptıktan sonra, açabiliyor muyum diye bi deneyeyim...
  8. somoncum

Öneri Beyler Asus Destek bölümünden mi sürücüleri kurayım yoksa kendi sitelerinden mi ?

Beyler ben driverları nerden kuracağımı şaşırdım valla Asus Destek kısmından anakart'a hangisi uygunsa o sürücüyümü indireyim yoksa kendi sitelerinden en güncel sürücüleri mi indireyim? Wifi, Bluetooth, Lan, Chipset gibi birleşenleri.
  9. somoncum

Yardım Beyler bu kampanyadan nasıl faydalanabilirim ?

Asus Gaming Haftası, diye bir kampanya gördüm itopyanın sayfasında tıkladım baktım hangi ürünlerde geçerli diye benim 15 Ekim 2020 tarihinde aldığım Asus Rog Strix B550-E Gaming anakart'ı geçerli mi ? Şuana kadar hiçbir kampanyasından yararlanmadım sadece ürün kaydını gerçekleştirdim...
  10. somoncum

MSI desteğinin ne kadar kötü olduğunu anlatayım sizlere.

Bundan 1 sene önce MSI MPG X570 GAMİNG EDGE WIFI modelin de anakart aldım, yazılım sorunları o kadar kafamı ağrıttı ki yanında hediye verdikleri Cooler Master ML240L RGB bile sattım. Sorunlarını anlatayım; 1- Realtek Audio Console yazılımında herhangi bir ekolayzer yok ve nahimic yazılımını...
  11. somoncum

Asus Rog Strix B550-E anakart indirime girdi.

Nerediyse 3 haftadır b550 ve x570 anakart araştırıp duruyorum ısınma ve yazılımları nasıl diye gönlümde Asus Rog Strix x570-E Gaming vardı, hatta "Amazon Prime Day" kampanyasında Gigabyte Aorus x570 Ultra 2700 gibi fiyata düşmüş ama ben fiyatını göremeden kaçırdım son bekleyiş haftasında olduğum...
  12. somoncum

ASUS ROG STRIX B550-E GAMING 2289TL alınır mı?

İtopyada az önce indirime girdi yarın incehesap da indirime girme ihtimali varmı ? fiyatı azmı indirime düşmüş ?
  13. somoncum

Amazon prime day, den x570 veya b550 anakartlar indirime girermi ?

Valla nerediyse 2 Haftadır bekliyorum x670 anakartlar çıkar mı diye ama herhangi bir anakart chipseti tanıtılmadı büyük ihtimal ile de tanıtılmayacak. Bende 3 gündür "İtopya" dan Asus veya GIGABYTE modelli X570 ve B550 anakarttlarına bakıyorum ama fiyatlar aşırı yüksek derecelerde sağolsun dolar...
  14. somoncum

Asus Rog Strix x570-F veya E anakart kullanan varmı ? Chipset sıcaklıkları ne kadar?

Reddit ve Forumlara baktığımda Asus anakartların nedense chipset ısıları boşta 60 derecelerde gezindiği söylemleri var ve oyunlara girdiklerinde 70-77 dereceleri görüyormuş. Hatta bazı stress testlerinde bu değerler 80 derecelere çıkıyor bilgisi var sizce bunlar doğrumu? Bunlar chipset fanının...
  15. somoncum

Öneri Asus ROG STRIX x570-F modeli B550 fiyatına düşmüş.

Asus Rog Strix X570-E Gaming modeli x570 F-Gaming modeli yerine daha fazla tercih edilince galiba fiyatını düşürmüşler alın bence kaçırmayın. https://www.amazon.com.tr/dp/B07TLM9YHL?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&_encoding=UTF8&aff_sub4=1
  16. somoncum

X670 Chipsetli anakartlar çıkarmı?

Ryzen 5000 serisi işlemciler tanıtıldı fakat herhangi bir yeni chipset göremedik acaba 20 ekime kadar görme ihtimali varmı? Çünkü beklemek istemiyorum dolar delirmiş şekilde çıkıyor. Asus Rog Strix x570-E Gaming alasım var. Önceden Tuf Gaming M3 Mouse hediye ediyordu ona benzer kampanya varmı...
  17. somoncum

Asus x570 ve b550 anakartlarına bir yenisi daha eklemiş <3

https://videocardz.com/newz/asus-unveils-rog-strix-b550-xe-and-crosshair-viii-dark-hero-motherboards-for-zen3
  18. somoncum

Dolar sağ olsun, x670 fiyatları yeni gümrük vergileriyle kim bilir stoklara ne kadardan girecek ?

Sabah 2750TL idi https://www.itopya.com/asus-rog-strix-x570-e-gaming-amd-x570-soket-am4-ddr4-4400mhzoc-rgb-wifi-pcie-40-anakart/ ne ara bu fiyata yükseldi bu ya. :mad: https://www.itopya.com/asus-rog-strix-b550-e-gaming-4600mhzoc-ddr4-soket-am4-wi-fi-hdmi-dp-atx-anakart/ x570 fiyatına erişmiş...
  19. somoncum

MSI x570 Gaming Edge WIFI ve Cooler Master ML240L RGB sıvı soğutmayı satıyorum.

Beyler 3 hafta önce ürünleri satılığa koymuştum bugün bir alıcı çıktı 1850TL olursa alayım dedi bende tamam dedim ? Sizce ucuzamı veriyorum normalde 2200TL koymuştum 2000TL kadar düştüm adam hemen bugün alırım dedi 1850TL verecem birazdan.
  20. somoncum

Öneri Ryzen 4000 serisi için anakart almayı bekleyeyim mi?

Ryzen 3000 serinin anakartların da fazla beğendiğim model yok, GIGABYTE & ASUS ürünlerine bakıyorum ama illaki ilerleyen zamanda bilgisayara bir şey takmak istesem ilerde eksik bir yeri olur düşüncesiyle almak istemiyorum. Evet ryzen 4000 serisi son seri olacak AM4 için ama ben bu seriye geçince...
Top Bottom