Neler Yeni

Bugüne kadar hiç bir ünlüyle veya fenomenle tanıştınız mı ?

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,987
İsim
Mehmet Emin Kılıç
Bende kimseyle karşılaşmadım :( ama arkadaşlarım sahilde ezheli görmüşler ilk başta tanımamış martı scooterların fiyatını sormuşlar bide tanımaynca ezhele... o da şaşırmış söylemiş gitmiş trajikomik

halil 070

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
tanışmaktan kastım foto çekilmek vs. ben teknolojiye atarlanan adamla (ekin kollama) fotoğraf çekilmiştim sonra yanlışıkla fotoyu silmiştim.
bide okçuluk yaptığım zaman yasemin ecem anagöz ve mete gazozla tanışmıştım ama fotom yok. imzam var (türkiyeyi olimpiyatlarda temsil eden okçular)
lütfi elvan ile sohbet etmiştim

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Bir de çarşıda enes baturun amcasını gördüm ama yanına gitmedim. gdhsyhdgasuyhdgbsayhd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha söylemeyi unuttum. Her gün Adana Sporun oyuncularını görüyorum. Kulübün antrenman sahası evimizin yanında

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Galatasaraylı Emre Kılınç ve Fenerbahçeli Mert Hakan Yandaş ile tanıştım, beraber Sivasspor A takım antrenmanına çıkmıştık. Tüm Sivasspor oyuncularıyla tanıştım ama Emre ile Mert ayrı yani. Bir de sahilde Emre Gül'ü görmüştüm onla bir akşam sohbet etmiştik.

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Violet'T
Neredeyse bütün Beşiktaş takımı ile fotoğraf çekinmiştim ve imza almıştım. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile de fotoğrafım var :D

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
tanışmaktan kastım foto çekilmek vs. ben teknolojiye atarlanan adamla (ekin kollama) fotoğraf çekilmiştim sonra yanlışıkla fotoyu silmiştim.
bide okçuluk yaptığım zaman yasemin ecem anagöz ve mete gazozla tanışmıştım ama fotom yok. imzam var (türkiyeyi olimpiyatlarda temsil eden okçular)
Erdoğan ve Vasip şahin ile fotoğraf çektirdim haberlere çıktım halen duruyor o foto.

Son düzenleme:

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Belediye başkanı bizim siteye gelmişti oy toplamak için. Ona su vermiştim. 😎😎

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bizim buraya CHP'nin bürosunu açmışlardı konuşmaya gelmişlerdi amcam yüzünden fotoğrafım var adımız çıktı 9'a inmez artık 8'e. :/

Ha bir de Atlantis veya Antares'e M(alper) erözer gelmişti o sayılıyorsa. :D

Top Bottom