Neler Yeni

[ÇÖZÜLDÜ]Donanım Arşivi Discord Sunucusunda Haksız Ban

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
okr

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
okr

SELTAED

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Süleyman Yıldırım
@eylullkemik yine yanlış bilgilendirme var. Aynı olması zorunlu değil. Tabii aynı olmasa sorun yaşayabilir ama aynı MHz ve CL değerinde sorun yaşamadan farklı marka RAM kullananlar da var.
bencede ama arkadaş ramin içinde her markanın farklı yonga türü var diyo anlamadım bende

Dave Mustaine

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Daha önce de yanlış bilgi vermişliğin olmuştu.Donanım-yardım chatini sohbet içerikli kullanmıştın.Yanlış bilgi verdiğin halde de üstelemiştin.Kick yemen gayet normal.Mesajlar da silinmemiş ben görebiliyorum.

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
YARDIMCI OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

macOS

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Donanım Arşivi Discord sunucusunda elimden geldiğince herkese yardım ediyorum.7 Nisan 2021 sabahı bir arkadaş bana RAM'lerle ilgli bir soru sordu.16gb ram'i varmış tek kanalmış arttırmak istiyormuş ne yapmalıyım dedi.Bende ona yanına bir tane daha 16gb ram takmalısın dedim.Ardından Berk adlı chat moderatörü bana yanına 8gb takabilir dedi.Ben de ona hayır çift kanaldan yararlanamaz bu yüzden takmamalı dedim.Sonra bana hangi marka almalıyım dedi RAM almak isteyen arkdaş.Ben de aynı ürünü alması gerketiğini.Çünkü cl değerlerinin,mhz değerlerinin,yonga tipinin uyuşması gerektiğini söyledim.Sonra chat mod'u Berk Bey farklı marka da alabilir dedi ve beni banladı.Ardından ben yan hesabımla ekran fotosu almak için girdiğimde hem arkadaşın mesajlarını hem de benim mesajlarımı silmişti.Ve ben neden bunu yaptığını sorduğumda beni tekrar banladı.Ne yazık ki elimde fotoğraf yok bu yüzden.Discord ismim KebanFiru Abdullah Bey gereğini yapmanızı istiyorum
@Abdullah Hacıgül
Haklı.

macOS

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular