Neler Yeni

Sıvı sogutma soğutmuyor

Taco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bentürk Meşe
Selamun aleyküm sıvı soğutucu işlemcimi soğutmuyor. Pc açıyorum herhangi bir şey yapmadan sadece pc açıkken bile 100 110 dereceleri gördüm ve pc kapandi. Sıvı sogutma montajını kendim yapmadım çok fazla bir bilgim olmadığı için güvendiğim bir kişiye yaptırdım ve oda pompanin tam oturmadığını söylüyor bu gün gidicem tekrardan sizce neden olmuş olabilir bu sorun?

Logithx

80+ Bronze
Pompa nasıl tam oturmuyor o zaman arkadaşın yapamamış daha önceki soğutucuda ne değerler alıyordun..

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,894
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Düzgün bir montaj gerçekleştiğinde o değerlerden yaklaşık 35 derece kadar düşüş yaşayacaksınız. BİLEN BİRİNE YAPTIRINIZ.

Taco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bentürk Meşe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pompa nasıl tam oturmuyor o zaman arkadaşın yapamamış daha önceki soğutucuda ne değerler alıyordun..
Kasa yeni olduğu icin bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemciye termal macun sürülü mü bir de kasa modeli nedir ?
Evet sürüldü kasa gamepower horizon 750w mesh panel bolye aratirsan çıkıcaktır

Düzgün bir montaj gerçekleştiğinde o değerlerden yaklaşık 35 derece kadar düşüş yaşayacaksınız. BİLEN BİRİNE YAPTIRINIZ.
Bilen birisiydi normalde montaj felannyapan birisi

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kim yaptı bu montajı? Bilgisayarcı mı.

Taco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bentürk Meşe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
Bilal Tepe
Tahmin etmiştim zaten
Bende geçen PC götürdüm 8 GB ram vardı DDR3 eve gittim baktım 4gb var gittim götürdüm direk önceden foto çekmiştim dedim benim PC de 8 GB vardı hayırdır 4 GB i nerde dedi 2 tane ram var içinde işte bak fln tabi ben yemedim gösterdim fotoyu böyle böyle dedim adam da utancından yanlış ramleri takmışım temizlerken dedi 8gb takip gönderdi :D

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Kasa yeni olduğu icin bilmiyorum

Evet sürüldü kasa gamepower horizon 750w mesh panel bolye aratirsan çıkıcaktır

Bilen birisiydi normalde montaj felannyapan birisi
Montajdaki sorundan kaynaklı. Bu arada kasanın içindeki güç kaynağı da kötü onu yakın zamanda değiştirin.

Taco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bentürk Meşe
Top Bottom