Neler Yeni

RX 570 li sistem oyun bilgisayarı olarak sayılırmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Neziralp Kaya

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,232
İsim
Berk Atmaca
Hocam bir bilgisayarın oyun bilgisayarı olması için IŞIKLI MIŞIKLI GAMİNG KASA EĞEĞEĞE gibi saçma sapan şeylere gerek duymaz. Güzel işlemci ve ekran kartı varsa zaten oyun oynarsınız. Yani ışık ya da bu tür kozmetik şeyler bir bilgisayarı oyun bilgisayarı yapmaz. Rx550'ye gelirsek, giriş seviyesi bir kart. Açacağı oyunlar belli vereceği FPS. Ona denmiyor demek saçmalık olur zaten giriş seviyesi bir kart fazla bir şey beklememek lazım.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,146
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
directx 11 yap ve advanced settings leri açıp denesene bi :D
Baktım d11 de tek fark msaa galiba onu 8x yaptığında zaten fps patates oluyor .
2x de dediğim fps leri alabiliyorum gine .
4x de de 70+ idi herhalde.
msaa zaten kullanmıyorum onun yerine fxaa kullanıyorum fps aynı 80-130

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Sedat çorapcı
Baktım d11 de tek fark msaa galiba onu 8x yaptığında zaten fps patates oluyor .
2x de dediğim fps leri alabiliyorum gine .
4x de de 70+ idi herhalde.
msaa zaten kullanmıyorum onun yerine fxaa kullanıyorum fps aynı 80-130
knk boş sohbet dönüyor zaten RX 570 i gta 5 ile sınamak komik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir bilgisayarın oyun bilgisayarı olması için IŞIKLI MIŞIKLI GAMİNG KASA EĞEĞEĞE gibi saçma sapan şeylere gerek duymaz. Güzel işlemci ve ekran kartı varsa zaten oyun oynarsınız. Yani ışık ya da bu tür kozmetik şeyler bir bilgisayarı oyun bilgisayarı yapmaz. Rx550'ye gelirsek, giriş seviyesi bir kart. Açacağı oyunlar belli vereceği FPS. Ona denmiyor demek saçmalık olur zaten giriş seviyesi bir kart fazla bir şey beklememek lazım.
peki işte benim sistemim güzel mi oyun bilgisayarı olarak sayılırmı zaten bende sizin gibi düşündüğüm için sordum

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,146
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
knk boş sohbet dönüyor zaten RX 570 i gta 5 ile sınamak komik

peki işte benim sistemim güzel mi oyun bilgisayarı olarak sayılırmı zaten bende sizin gibi düşündüğüm için sordum
ya konuşuyoz işte öyle boşver :D

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
CesarVialpando
Sorduğum soru biraz komik ama bu gün arkadaşlarım şu bilgisayar oyun bilgisayarı şu şöyle falan diye konuşmaya başladılar içlerinden birisi RX 550 li sistem toplamış onlar o sisteme oyun bilgisayar demedi ama sistemin sahibi olan arkadaşım RX 550 li sisteminin oyun için olduğunu söyledi konu böyle başlayınca bende kendi sistem mi sorayım dedim tama kasa RGB oluyor da ama oyun bilgisayarı olduğunu dahir bir kanıt yok bende sizlere sorayım komple sistemi yazıyorum
İşlemci : ryzen 3 3200g
Anakart : A320
Ram : 8gb 3000mhz
Ekran Kartı : RX 570 8gb o.c
bu sistem aynı zamanda nasıldır
Dostum benim bilgisayarım seninkiyle tıpatıp aynı. Sistemin gayet iyi merak etme. Birçok oyun oynama fırsatım oldu bu sistemle ve bu oyunları da gayet akıcı bir şekilde oynayabildim. Red Dead Redemption 2 de dahil buna. Çok üst düzey bir sistem değil ama kötü bir sistem asla değil. RX 570 fiyatına göre on numara bir ekran kartıdır. Ha kasanın illa ki RGB olmasına da gerek yok bu arada bir bilgisayarın oyuncu bilgisayarı olması için.

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Ömer Aslan
Dostum benim bilgisayarım seninkiyle tıpatıp aynı. Sistemin gayet iyi merak etme. Birçok oyun oynama fırsatım oldu bu sistemle ve bu oyunları da gayet akıcı bir şekilde oynayabildim. Red Dead Redemption 2 de dahil buna. Çok üst düzey bir sistem değil ama kötü bir sistem asla değil. RX 570 fiyatına göre on numara bir ekran kartıdır. Ha kasanın illa ki RGB olmasına da gerek yok bu arada bir bilgisayarın oyuncu bilgisayarı olması için.
Rdr hangı ayarlarda kac fps alıyorsun 8 gbde cok fark edıyor mu dıye merak ettım.

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
yani ahım şahım bir oyun bilgisayarı denmez ama ortalama oyunları oynarsın rahatlıkla. GTA 5 i vs düşük ayarlarda 60 70 zorlar gibime geliyor.
emin misin ultrada 87 fps alıyorum 570 ile

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Sedat çorapcı
Rdr hangı ayarlarda kac fps alıyorsun 8 gbde cok fark edıyor mu dıye merak ettım.
8gb ram de yüksek orta yapıyorum çok da güzel oynuyorum ama takılma oluyor onu da 16gb ile çözülür zaten

emin misin ultrada 87 fps alıyorum 570 ile
boş verin o nu ya konu kaynamasın gta 5 rx570 için çerez gibi bir şey

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
CesarVialpando
8gb ram de yüksek orta yapıyorum çok da güzel oynuyorum ama takılma oluyor onu da 16gb ile çözülür zaten

boş verin o nu ya konu kaynamasın gta 5 rx570 için çerez gibi bir şey
Dostum bir 8 GB ram daha ekle takılma diye bir şey kalmayacak emin ol. Ha bir de driverlarını falan güncellemeyi unutma.

Valla 45-65 arası gidiyor. Ayarların çoğu yüksek.

Top Bottom