Neler Yeni

Yardım Hangi İnternete geçmeliyim ?

BerkW

80+ Bronze
Merhabalar size uzun kısa derdimi anlatacağım yaklaşık 5 yıldır ailemin bensiz internet alma sorunu yüzünden 8 mbps internette takılı kaldım herhangi bir oyun oynarken ping aniden binlere, yüzbinlere fırlayınca otomatikmen sinir krizi geçiriyor insan Annem İnstagramdan dolaşıyor o sırada ben valorant oynuyorum 500 600 ping geziyor sinir oluyorum canım film izlemek istiyor açıyorum 480p de bile izletmiyor çok çok sinir bozucu bir şey önümüzdeki ayın ortalarında sözleşme bitiyor şuanki hızım bu hangi internete geçmeliyim ? (Merak edenler için şuanki internetim Türk Telekom)

Ekler

• 1650043388866.png
    1650043388866.png
    76.9 KB · Hit: 53

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
hocam 140 TL diyor sorun değil parası fakat daha uyguna aynı hızı alabileceğim bi operatör yokmu
Turknet'in bile fiyatını arttırdığı bu dönemde ucuza internet aramak tuhaf olur

BerkW

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam o zaman direk türknet yapıştırayımmı hiç düşünmeden

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,907
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Haziran gibi bütün markalar zam yapar diye düşünüyorum. Şahsen önerim Millenicom, Türknet veya Netspeed olur

BerkW

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Haziran gibi bütün markalar zam yapar diye düşünüyorum. Şahsen önerim Millenicom, Türknet veya Netspeed olur
Hocam milleni ilk kullandığım internet oturdugum yerle alakalı olabilirmi bilmiyorum ama hiç memnun değilim internet sürekli gidiyordu müşteri hizmetleride ilgilenmiyordu hiç arıyoduk cevap vermiyorlardı ondan Türknete geçiceğim sanırım

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,907
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Hocam milleni ilk kullandığım internet oturdugum yerle alakalı olabilirmi bilmiyorum ama hiç memnun değilim internet sürekli gidiyordu müşteri hizmetleride ilgilenmiyordu hiç arıyoduk cevap vermiyorlardı ondan Türknete geçiceğim sanırım
Türknet öneririm, şahsen kullanıyorum. Bende Gigafiber olduğu için aşırı memnunum, VDSL hizmetini bilemem ama duyduğum kadarıyla o da çok iyi

1453Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Emre Öztürk
Turknet kullanıyorum çok nadir kesinti oluyordu o da çalışma saatine denk geldiğim için.

Ulaş_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Ulaş Eren
Bende senin gibiydim hocam internet hızım o kadar düşüktü ki oturur ağlayasım gelirdi. Türknet'e geçtim 30 35mbps arası bir indirme veriyor bana şuan ve aşırı iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.

BerkW

80+ Bronze
Türknet öneririm, şahsen kullanıyorum. Bende Gigafiber olduğu için aşırı memnunum, VDSL hizmetini bilemem ama duyduğum kadarıyla o da çok iyi
hocam peki ben Tekirdağda yaşıyorum kendilerimi gelip kuruyor nasıl oluyor bilgilendirirseniz sevinirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,656
Üyeler
143,774
Son üye
Ludano
Top Bottom