Neler Yeni

Öneri 3 Laptop Arasında Kaldım Sizce Hangisi ?

sleep

80+
Teknosa'dan mağazası var güvenilir diye alıyorsanız bence almayın mağdur ettiği müşterisi oldukça fazla.
Hpstore HP'nin resmi mağazası güvenebilirsiniz.

Havale ile alırsanız 35.236TL'ye geliyor.
Bu site nasıl hocam ? Şimdi bunu özellikle soruyorum yüksek bir meblağ ödüyoruz biliyorsunuz o yüzden dolandırılma gibi sorunlar yaşamak istemem açıkçası. Yanlış anlamayın oneriniz çok güzel yoksa. Bir de bu bilgisayarın adaptör sorunu var diye okumuştum bir yerde ama doğru mu bilmiyorum.

Ege Hanedar

80+ Bronze
kendileri tedarik ediyor ve başka forumlardada konuştuğum alan baya bı kişi var, güvenilir yer garantisi 2yil oluyor ama klavye ingilizce geliyor, yanında gönderdikleri sticker işe yaramiyor kendiniz sticker almaniz lazim

Astra G

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba herkese iyi forumlar dilerim;

Uzun zamandır laptop araştırması yapıyorum fakat artık alacağım bilgisayarı netlestirip sipariş etmeyi düşünüyorum. Ancak 3 laptop arasında kaldım ama hangisini alacağıma bir türlü karar veremiyorum bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Öncelikle uzun vadeli kullanmayı istiyorum oyun oynamayı, AutoCAD bazlı çizim programları kullanıyorum. Oyun olarak forza horizon gibi yarış oyunları,aksiyon oyunları, çeşitli oyunlar ve aktif olarak the division 2 oynamaktayim. Buna göre paylaşacağım bilgisayarlarda mux olup olmaması ve ekran kartlarının maksimum wattlari konusunda da bilgilendirebilirseniz güzel olur. 3060 in altına da düşmek istemiyorum. Ayrıca Mux olayı çok mu önemli ? Bütçe en fazla 35 bin.

Bilgisayarlar ;
Acer

Hp 2 Adet

Victus by HP Dizüstü Bilgisayar, 16,1'' FHD IPS 144 Hz, Intel Core i7-12700H, 16 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 3060, 512 GB SSD, FreeDOS, Performans mavisi, 6G0D3EA https://www.amazon.com.tr/dp/B0B4BFWLFY/ref=cm_sw_r_apan_i_EK3SK2HBSCHJ8JNVF23R?_encoding=UTF8&psc=1
Acer

aagr3siff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sertaç İslam
Biraz daha çıkabilirsen bu modele bakabilirsin f/p kesinlikle değil ama şu görüntü cezbedici bence
sonra amd seviyorsan msi dan bir laptobum daha var.
bence tasarım harikası olan bu rog laptoba da bakabilirsin tabi bulabilirsen artık

sleep

80+
kendileri tedarik ediyor ve başka forumlardada konuştuğum alan baya bı kişi var, güvenilir yer garantisi 2yil oluyor ama klavye ingilizce geliyor, yanında gönderdikleri sticker işe yaramiyor kendiniz sticker almaniz lazim
Sticker derken hocam klavyeye yapıştırmak için falan mı ?

sleep

80+
Anladım hocam ,gerçekten çok yakışıklı cihaz özellikleri de baya iyi tabi değerlendirmeye alacağım tavsiyeniz ve yorumlarınız üzerine tesekkurlerimi sunarım...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha çıkabilirsen bu modele bakabilirsin f/p kesinlikle değil ama şu görüntü cezbedici bence
sonra amd seviyorsan msi dan bir laptobum daha var.
bence tasarım harikası olan bu rog laptoba da bakabilirsin tabi bulabilirsen artık
Hocam şu crosshair iyi güzel de Amazon da görmüştüm ancak çok çirkin açıkçası kasa yapısı ya özellik bakımından çok iyi ama kasası uzaklaştırıyor beni başka rengi de yok sanırım.

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Bu site nasıl hocam ? Şimdi bunu özellikle soruyorum yüksek bir meblağ ödüyoruz biliyorsunuz o yüzden dolandırılma gibi sorunlar yaşamak istemem açıkçası. Yanlış anlamayın oneriniz çok güzel yoksa. Bir de bu bilgisayarın adaptör sorunu var diye okumuştum bir yerde ama doğru mu bilmiyorum.
Site güvenilir ama garanti işi biraz karmaşık, Techmind bilişim ürünü yurt dışından alıyor üründe bir sorun çıkması halinde siz Techmind bilişime veriyorsunuz Techmind bilişim ürünü nereden temin ettiyse oraya gönderiyor orada tamir ediliyor geri geliyor.

sleep

80+
Buda şık baya hocam kasasi falan ama aklıma şu takılıyor sadece 3060 VRAM 6 GB yıllar sonra 2 3 sene sonra bu yetecek mi bunu merak ediyorum açıkçası yeterli gelecek mi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Site güvenilir ama garanti işi biraz karmaşık, Techmind bilişim ürünü yurt dışından alıyor üründe bir sorun çıkması halinde siz Techmind bilişime veriyorsunuz Techmind bilişim ürünü nereden temin ettiyse oraya gönderiyor orada tamir ediliyor geri geliyor.
Oda uzun iş hocam geçen aylarda Türkiye de HP servisine masaüstü bilgisayarimi verdim 2.5 ayda gelemedi israrlarim üzerine ancak yapıp gönderebildiler.

Ege Hanedar

80+ Bronze
hayır, Garantiyi Türkiye garantisi yapabiliyorlar ve 2yili geçkin bi garanti süresi oluyor.

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Oda uzun iş hocam geçen aylarda Türkiye de HP servisine masaüstü bilgisayarimi verdim 2.5 ayda gelemedi israrlarim üzerine ancak yapıp gönderebildiler.
Siz yine Techmind bilişimi bir arayıp sorun bazen Türkiye servisinde de garantisi oluyor cihazın. Bu bütçe bandında alabileceğiniz en iyi cihaz bu

Top Bottom