Neler Yeni

Öneri 3 Laptop Arasında Kaldım Sizce Hangisi ?

aagr3siff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sertaç İslam
Anladım hocam ,gerçekten çok yakışıklı cihaz özellikleri de baya iyi tabi değerlendirmeye alacağım tavsiyeniz ve yorumlarınız üzerine tesekkurlerimi sunarım...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şu crosshair iyi güzel de Amazon da görmüştüm ancak çok çirkin açıkçası kasa yapısı ya özellik bakımından çok iyi ama kasası uzaklaştırıyor beni başka rengi de yok sanırım.
Hocam zaten özel rainbow six extraction limited serisi diye biliyorum
Yani bilemem evet kaba durduğu doğrudur ama msi kalitesi var ortada bence değerlendirilebilir.

Ege Hanedar

80+ Bronze
kullanan bi kişiden aldığım görüntü ektedir

Ekler

• Screenshot_20220715-235442~2.png
    Screenshot_20220715-235442~2.png
    140.4 KB · Hit: 35

sleep

80+
Hocam zaten özel rainbow six extraction limited serisi diye biliyorum
Yani bilemem evet kaba durduğu doğrudur ama msi kalitesi var ortada bence değerlendirilebilir.
Evet özel seri oldugu belli oluyor .MSI ürünlerinin kasa yapısı genelde güzel oluyor beğeniyorum.

eğer ikinci el yurtdışı bakacak varsa msi sword serisine bakabilirsiniz 19 20k civarlarına satılıyor
Yok hocam sıfır düşünüyorum ikinci el kesinlikle aklımda yok.

Ege Hanedar

80+ Bronze
swordlar zaten yanlış bilmiyorsam katana kasalarin beyaz hali,kalite olarak düşükler

sleep

80+
kullanan bi kişiden aldığım görüntü ektedir
Garanti konusunda ekran görüntüsünde ki gibiyse gerçekten iyi çünkü garantilik bir durum olduğunda uğraşması zor oluyor çok uzatiyorlar işi bazen. İşini iyi yapan servisler elbette vardır ama yakın zamanda böyle garantilik bir durum başıma gelince açıkçası tirsiyorum.

Ege Hanedar

80+ Bronze
Garanti konusunda ekran görüntüsünde ki gibiyse gerçekten iyi çünkü garantilik bir durum olduğunda uğraşması zor oluyor çok uzatiyorlar işi bazen. İşini iyi yapan servisler elbette vardır ama yakın zamanda böyle garantilik bir durum başıma gelince açıkçası tirsiyorum.
başta bi sorun çıkmadığı sürece o cihaz garantiye düşmez diye düşünüyorum birazda şans işi tabikide teknoloji

sleep

80+
Aralarında HP omen bu arada vatan şart mı ve Max bütçe ne kadar
Hangi Omeni öneriyorsunuz siz hocam sizinde önerinizi alayım.

başta bi sorun çıkmadığı sürece o cihaz garantiye düşmez diye düşünüyorum birazda şans işi tabikide teknoloji
Şans işi hocam belli olmuyor aynen öyle. Ancak galiba yine HP Omen serisinden birini alacağım öyle görünüyor ya 3070 yada 3060 olanı şu an daha cazip geliyor açıkçası.

Ege Hanedar

80+ Bronze
atılan modellerdense bakmayın omene alacaksaniz ya 17 yada yeni çıkan 16 modellerine bakın 15ler max q ve muxsuz modeller

sleep

80+
atılan modellerdense bakmayın omene alacaksaniz ya 17 yada yeni çıkan 16 modellerine bakın 15ler max q ve muxsuz modeller
Acer Nitro ile düşünceniz nedir peki hocam 3060 ekran kartı var ama VRAM konusunda biraz çelişkiliyim ilerleyen senelere yeter mi diye, ancak hem kasası hem işlemcisi vs olsun çok şık oda ve güçlü.

Ege Hanedar

80+ Bronze
nitro güzel model benim fp olarak en sevdiğim model kendisi bütçeyi fazla aşmıyim derseniz alabilirsiniz indirimdeyken.12.nesil işlemciler ekran kartı gibi güç çekiyor oyuzden sağlam bi sogutucuylada destekleyin

Ege Hanedar

80+ Bronze
yok hocam.victusun ekran kartida 100w olması lazım,normalde 20k lara düşebilen bi model bu alınmaz kisaca.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,112
Üyeler
140,771
Son üye
Emxwave
Top Bottom