Neler Yeni

Çözüldü✓ bu iki ürün arasında kaldım sizce hangisi

oknyaz01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Okan Yazgan
Bütçe
30000

v20.4 kuponla düz 25k ya geliyor v25.1.2 ise kuponla 28k ya geliyor
teknik özellik olarak bire bir aynı olsalarda tasarım hafıza ve panelden dolayı v25.1.2 daha cazip gibi bu ürünleri bilen kişiler yardımcı olurlarsa sevinirim

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke

v20.4 kuponla düz 25k ya geliyor v25.1.2 ise kuponla 28k ya geliyor
teknik özellik olarak bire bir aynı olsalarda tasarım hafıza ve panelden dolayı v25.1.2 daha cazip gibi bu ürünleri bilen kişiler yardımcı olurlarsa sevinirim
Birisi MSI kasa birisi de TongFang kasa iki cihazda alınır.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,317
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
alınır ikiside

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hamza Ensar Sağlam
V25 MSI kasa. Onu alırım ben olsam.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
msı olan çok hoşuma gitti ama ısı sorunu falan var diyorlar o konu hakkında bilginiz var mı
Isınma sorunu değil de termal macun ile kaynaklanan bir problem olabileceğini düşünüyorum.

lusiancan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
CAN UYGUR
illa bu ikisinden biri olacak diyosan v25.1.2 al ikisini de denedim arkadaşlarımda soğutması v20.4 de göre daha iyi ama ikisi de cayır cayır ısınıyor ama diğerine göre daha az ısınıyor fiyatı da makul hem 300hz hem de ssd farkı var. Çok arkadaşım sonradan servise gönderdi ekstra ssd için eğer rekabetçi oyunlar oynuyosan v25.1.2. al gitsin ama eğer rekabetçi işin yoksa v20.4 daha mantıklı yetmezse 2. m2 ssd yuvası var takar kullanırsın

Okany33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Okan Yazgan
Isınma sorunu değil de termal macun ile kaynaklanan bir problem olabileceğini düşünüyorum.
Termal macunu evde kendim degistirebilirmiyim zormu. Birde garanti disi kaliyormu biliyormusunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

illa bu ikisinden biri olacak diyosan v25.1.2 al ikisini de denedim arkadaşlarımda soğutması v20.4 de göre daha iyi ama ikisi de cayır cayır ısınıyor ama diğerine göre daha az ısınıyor fiyatı da makul hem 300hz hem de ssd farkı var. Çok arkadaşım sonradan servise gönderdi ekstra ssd için eğer rekabetçi oyunlar oynuyosan v25.1.2. al gitsin ama eğer rekabetçi işin yoksa v20.4 daha mantıklı yetmezse 2. m2 ssd yuvası var takar kullanırsın
Csgo çok oynuyorum o yuzden 17.3 ve 300 hz olması baya çekti beni ama 20.4 e daha iyi diyorlardi sogutma olarak

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Termal macunu evde kendim degistirebilirmiyim zormu. Birde garanti disi kaliyormu biliyormusunuz
Zarar vermedikçe garanti kalıyor diye biliyorum fakat yine arayıp sorabilirsiniz.

lusiancan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
CAN UYGUR

Csgo çok oynuyorum o yuzden 17.3 ve 300 hz olması baya çekti beni ama 20.4 e daha iyi diyorlardi sogutma olarak
açık konuşmak gerekirse monsterın bütün kasaları normale göre fazla ısınıyor kuzenimde var v20.4 cs yi bile 90 derecelerde oynuyor bu yüzden eğer iki monster arasında kaldıysan soğutmasına değil diğer özelliklerine bak ayırt edici olması için.

zined karpot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Deniz Toprak Demir

garanti kalmıyo hocam

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
açık konuşmak gerekirse monsterın bütün kasaları normale göre fazla ısınıyor kuzenimde var v20.4 cs yi bile 90 derecelerde oynuyor bu yüzden eğer iki monster arasında kaldıysan soğutmasına değil diğer özelliklerine bak ayırt edici olması için.
İşlemci ise gayet normal bir sıcaklık.

Top Bottom