Neler Yeni

Türk Telekom Paket Hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Arkadaşlar öncelikle hayırlı geceler Haziran ayında türk telekom 16 Mbps internet paketimin taahhütü bitiyor. Birkaç farklı internet sağlayıcılarından sorgulamalar yaptım Sonuclarını eklerim. Bu sonuclara göre türk telekomda bana öneren hangi paketi almalıyım. 50 Mbps ya da 75 Mbps secenekleri arasındayım. Hangisini almam daha sağlıklı olurr Teşekkürler

a.png

Türk Telekom teklifleri söyle

Ekran görüntüsü 2023-04-22 112649.png

Bu iki kampanyanın birbirinden ayıran farkları nelerdir? Fiyat hariç

%50 Varan kampanya teklifleri..
Ekran görüntüsü 2023-04-22 112745.png

Gameon kampanya teklifleri
Ekran görüntüsü 2023-04-22 112803.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Playstore kodu veriyor sanırım aylık.
Peki paket hızı olarak hangisini almalıyım bir yerde okumustum alt yapımın destekledigi kadarını alır mıyım yoksa 75mbps tarifeyi aldıgımda stabil olması icin 50mbps felan mıı sabitlerler hızımı

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Peki paket hızı olarak hangisini almalıyım bir yerde okumustum alt yapımın destekledigi kadarını alır mıyım yoksa 75mbps tarifeyi aldıgımda stabil olması icin 50mbps felan mıı sabitlerler hızımı
Alabilecek en yüksek hız gelir zaten sana ki eğer stabil olmazsa, stabil olması için sabitleyebiliyorlar, bende öyleydi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Alabilecek en yüksek hız gelir zaten sana ki eğer stabil olmazsa, stabil olması için sabitleyebiliyorlar, bende öyleydi.
Anladım öyleyse yüksek olanı alayım teşekkürler

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Anladım öyleyse yüksek olanı alayım teşekkürler
Eğer mesela altyapın 69mbps destekliyor ama sen 75lik paketin bütün hızını alabilirsen, kampanya içi fiyat artış dahilinde hız yükseltiyorlar aşağı yukarı aynı fiyatlar olması lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Eğer mesela altyapın 69mbps destekliyor ama sen 75lik paketin bütün hızını alabilirsen, kampanya içi fiyat artış dahilinde hız yükseltiyorlar aşağı yukarı aynı fiyatlar olması lazım.
75mbps olan paketi aldım değerler hiç de fena değil ilgin için teşekkür ederim

Ekran görüntüsü 2023-05-20 030608.png

etnetalw

80+ Bronze
Arkadaşlar öncelikle hayırlı geceler Haziran ayında türk telekom 16 Mbps internet paketimin taahhütü bitiyor. Birkaç farklı internet sağlayıcılarından sorgulamalar yaptım Sonuclarını eklerim. Bu sonuclara göre türk telekomda bana öneren hangi paketi almalıyım. 50 Mbps ya da 75 Mbps secenekleri arasındayım. Hangisini almam daha sağlıklı olurr Teşekkürler

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
100Mbps Vdsl2 tarife öneririm.
www.fixnet.com.tr/evinterneti bende başvurcam inşallah haziran ortası dilersen sende müşteri hizmetleri ara.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
John Karga
Türk Telekom'a bulaşma sonra taahhüt bitsin diye gün sayarsın. TurkNet, netspeed, fixnet veya comnet isslerine bakmanızı öneririm.

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Oha fiyatlara bak. Superonline fiber kullanıyorum ben 500 mbs fiyatı sizin 100mbs fiyatıyla aynı neredeyse.
Screenshot_2.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Arkadaşlar bulundugum bölgede fiber altyapı yok ve bana farklı internet sağlayıcılarından gösterilen max hız 70 ve santral uzaklıgım 183m
o yüzden fiber istesem de alamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk Telekom'a bulaşma sonra taahhüt bitsin diye gün sayarsın. TurkNet, netspeed, fixnet veya comnet isslerine bakmanızı öneririm.
Doğru söylüyorsun internet konusunda bir poblemim yok memnunum bölge olarak türk telekomdan enflasyon olan bir ülkede taahhüt mantıklı geldi acıkcası :)

freygasm

80+ Gold

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Altyapı sorgulama değerleri tam gerçeği yansıtmıyor. Netspeed bana max 72 verebiliyor gösteriyordu şuan 211mbps alıyorum.

Top Bottom