Neler Yeni

Ekran kartı cızırtım coil whıne mı?

Jroog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet Özdemir
ya aldım gow yukledım actım baktım boyle bi cızırtı sonra arastırdım performansa etkısı yokmus dedım alısırım eskı sıtemlerımde seslıydı zaten sonra furmarktases gelmeyınce bugun kuskulandım bi daha bide ben sotim dedım
Mesaj otomatik birleştirildi:

almaları lazım nerden aldınız kartı firmadan firmaya değişir
Hazır sistem hocam gamıng gen

Ardoo9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Arda
ya aldım gow yukledım actım baktım boyle bi cızırtı sonra arastırdım performansa etkısı yokmus dedım alısırım eskı sıtemlerımde seslıydı zaten sonra furmarktases gelmeyınce bugun kuskulandım bi daha bide ben sotim dedım

Hazır sistem hocam gencer gamıng
marka ney aldığınız yerin bakıcağını sanmıyorum fatura ile birlikte aldığınız yerin resmi mailine mail atın

marka ney aldığınız yerin bakıcağını sanmıyorum fatura ile birlikte aldığınız yerin resmi mailine mail atın
aldığınız yerin demişim markanın

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Bende de oluyor ama boşta olmuyor genelde oyun yükleme ekranında çok çok az ara gaz gibi geliyor sonra gidiyor isterseniz siz bir sorun belki servis değişim yapar

Jroog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet Özdemir

aldığınız yerin demişim markanın
Asus bi denerim hocam ama bence onu aldıgınız firmaya goturun diyebilir

Bende de oluyor ama boşta olmuyor genelde oyun yükleme ekranında çok çok az ara gaz gibi geliyor sonra gidiyor isterseniz siz bir sorun belki servis değişim yapar
Hocam sıkıntı su yeni bir sistem almısım rahat rahat oyun oynıcam oyunda sankı kafasnın dıbınde buyuk bir sivri sinek var yani rahatsız edıyor

Ardoo9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Arda
Asus bi denerim hocam ama bence onu aldıgınız firmaya goturun diyebilir

Hocam sıkıntı su yeni bir sistem almısım rahat rahat oyun oynıcam oyunda sankı kafasnın dıbınde buyuk bir sivri sinek var yani rahatsız edıyor
evet bendede vardı ben amazondan aldım amazon bana markayla iletişime geçin dedi ben powercolor a yazdım onlar adres fln attılar 3günde geldi yenisi

Jroog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet Özdemir
Hocam fandan gelmediğine emin misiniz bir kontrol edin
yok hocam yok mesela o ses gelırken elımle fanları durdurdum ki ekran kartı fanı 50 derceyi geçmeden çalışmıyor ben oyuna gırdıgım anda baslıyor

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Lokman Açil
yok hocam yok mesela o ses gelırken elımle fanları durdurdum ki ekran kartı fanı 50 derceyi geçmeden çalışmıyor ben oyuna gırdıgım anda baslıyor

O zaman coil whine sorunu vardır hocam o sorunu çözemezsiniz bilen biri yapabilir belki ama hiç o riske girmeye değmez rahatsız etmiyorsa kullanın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,524
Üyeler
141,851
Son üye
hornet
Top Bottom