Neler Yeni

FPS YÜKSEK AMA OYUNALARDA DROP YİYORUM

syraxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Orhan
Merhabalara monster abra a5 17.2 kullanıyorum. Bilgisayar özelliklerim 3050 ti intel i5 16 gb ram 500 m2 ssd. Rdr 2 Cod Dying Light 2 gibi oyunlar oynamaya çalıştım ama fps yüksek olmasına rağmen oyunlarda drop yiyorum. Bunun çözülcek bir yolu var mıdır. İntel arc , geforce experience ve intel drive and support yüklü güncellemeleride yaptım yine aynı sonuç. Sorunu bilen varmı nasıl çözebilirim.

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
şarjı azken mi oluyo hep mi laptopu ilk aldıgımda lol girmiştim bende de yüksek fps ama drop durumu vardı sonra ne oluyo falan derken laptop kapandı megersem sarjı yokmus

rasputin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Uğur
Merhabalara monster abra a5 17.2 kullanıyorum. Bilgisayar özelliklerim 3050 ti intel i5 16 gb ram 500 m2 ssd. Rdr 2 Cod Dying Light 2 gibi oyunlar oynamaya çalıştım ama fps yüksek olmasına rağmen oyunlarda drop yiyorum. Bunun çözülcek bir yolu var mıdır. İntel arc , geforce experience ve intel drive and support yüklü güncellemeleride yaptım yine aynı sonuç. Sorunu bilen varmı nasıl çözebilirim.
güç ayarların yüksek performansta mı ? prize takılı oynuyorsun dimi ?

Zafkiel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Efe Su
İlgilendiği Kategoriler
Oyun , Ekran Kartı , SSD
prize takılı oynuyorum güç ayarları dengeli diye biliyorum
bende dengelde oynuyorum yüksek performans bende mkas 10 fps fark ettiryor
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyunlarda hangi ayarları kullanıyorsun

en çok hangi oyunda drop yiyorsun

dengeli olmayacak yüksek performans yüksek güç seçili olcak ondan drop yiyorsun. değiştir.
bende msi katana 3060 85 watt laptop var sürekli dengelide kullanıyorum sistemim zaten gerektiğinde onu ayarlıyor beliki başka bir şeyden olabilir hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Mehmet Emin
%100 şarjda prize takılı mı oynuyorsunuz ? pil simgesinde en iyi performans seçili mi ?

syraxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Orhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende dengelde oynuyorum yüksek performans bende mkas 10 fps fark ettiryor

oyunlarda hangi ayarları kullanıyorsun

en çok hangi oyunda drop yiyorsun

bende msi katana 3060 85 watt laptop var sürekli dengelide kullanıyorum sistemim zaten gerektiğinde onu ayarlıyor beliki başka bir şeyden olabilir hocam
bi cod modern warfare normalde 70 80 fps almama rağmen drop yiyodum fps i 40 a sabitledim çözüldü şimdi rdr 2 oynuyorum yine aynı sorun var yüksek fps alıyorum orta ayarlara getirdim yine fps drop yiyorum

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
bi cod modern warfare normalde 70 80 fps almama rağmen drop yiyodum fps i 40 a sabitledim çözüldü şimdi rdr 2 oynuyorum yine aynı sorun var yüksek fps alıyorum orta ayarlara getirdim yine fps drop yiyorum
oyunun ekran hz yi kendi ekranının hz ile aynı yapman lazım öyle dene düzelicek büyük ihtimal lolde sınırsız yapınca drop yiyosun ama 144 yapınca duzeliyo gibi

Zafkiel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Efe Su
İlgilendiği Kategoriler
Oyun , Ekran Kartı , SSD
eğer vram e çok yükleniyorsanız droplara sebep verebilir

Zafkiel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Efe Su
İlgilendiği Kategoriler
Oyun , Ekran Kartı , SSD
4 gb vram var rdr 2 de filan ayarladım 2 buçuğunu kullanıyor fps 60 mesela yine ilerlerken drop yiyorum
bu oyunları oynarken afterburner açık bir biçimde kısa bir videosunu çeker misin

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri