Neler Yeni

❌İndirim Bitti! TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLER GERİ GELDİ!

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Caner Karaca
Arkadaşlar gerekli bütün açıklamaları gayet açık ve net yaptığımı düşünüyorum lütfen okumadan soru sormayın zaten günde 10 saat ben bu bilgileri tekrar ediyorum bide yazdığım halde siz sormayın gözünüzün yağını yerim 😂
hocam git gel için 3 ay bekleme suresi falan var mı

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Sercan GÖKALP
Ev interneti indirimi nedir hocam?
Üstünenev interneti olduğu zaman mobil hatta indirim yapıyor yüzde 20 kadar yada mobil hattın varsa ev interneti alırken indirim yapıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam git gel için 3 ay bekleme suresi falan var mı
Yok yalan o

10 GB Vodafone'da da aynı para. Şu an bir avantaj var mı bilmiyorum orada muhtemelen yok. Bana da fiyatlar süper uygun gelmedi.

Ev interneti indirimi nedir?
Vodafone ile çekim katilesi olara dağlar var arada. Şu an gelen müşteriler Vodafone dan geliyorsa çekşm yüzünden, Turkcell den geliyorsa fiyat yüzünden geliyor

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Ömür AYCIL
Turkcell den geciklirmi?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Sercan GÖKALP
hocam müşteri hizmetlerinden yapilabiliyormu bu tarife ?
Eğer herhangi bir engelin yoksa git bayiden yap taşımanı

İyi ki ilk kampanyada 2 hat taşıdım fiyatlar artmış :)
Zamanında söyledik işte dinleyen malı götürdü 😂

hocam 315 TL paketten alsam bir de bu taşınabilir wifi var ona takabilir miyim ?
Takamazsın onun hattı ayrı. Data hattı olarak açılıyor ve zaten internet paylaşımı yapılınca internet paketinden gidiyor sınırsız sosyal medya geçerli olmuyor

hocam ben halihazırda tt faturalı kullanıyorum prime tarifelere gecebilir miyim?
Bu kampanyaya geçemezsin git gel yapman lazım

320₺ olan internet limitsiz mi yoksa sosyal medya için mi o ibare?
Sosyal medya sınırsız. Twitter Facebook İnstagram YouTube geçerli

Turkcell den geciklirmi?
Kanka adam gibi söyle en başta açıklama olarak yazdığım yazıları okudun mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,025
İsim
Diyarhan
Fiyatlar çok fazla

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
Muhammet Yazıcı
EVET BEYLER BAYANLAR GEÇEN SEFER FAYDALANAMAYANLAR! YILDIZLI GÜNLER GERİ DÖNDÜ! GEÇEN SEFER TAAHHÜTÜ OLANLAR VEYA GİT GEL YAPMAYA VAKTİ OLMAYANLAR ŞİMDİ YAPABİLİRLER. KAMPANYA 22.11.2023 SAAT 23.59 A KADAR GEÇERLİ. FİYATLAR DEĞİŞTİ AMA YİNEDE PİYASADKİ FİYATLARIN ALTINDA FİYATLAR. PEŞİN PEŞİN SÖYLÜYORUM ONLİNE BAŞVURU YAPMANIZI TAVSİYE ETMİYORUM İŞLEM ASKIDA KALIYOR VE EĞER TARİFE KAPANIRSA TEKRAR BU TARİFELERE GİRİŞ YAPAMAZSINIZ! MÜNLÜN OLDUĞUNCA BAYİLERE GİDİN YAPIN. EĞER SON GÜN SAAT AKŞAM 9 FAŞANSA VE AÇIK BAYİ YOKSA SON ÇARE OLARAK ONLİNE YAPSIN!
Benim telsiz kullanım ücreti var turkcelldeyim de borcu ödeyip geçebilir miyim

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Sercan GÖKALP

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Yusuf Bahadır
Sakarya'da olanlar bana ulaşabilir ben yaparım malum adet lazım 😂 yeni hat alacak olanlar fiyatların üstüne 12 ay boyunca 42 TL vergi ödeyecekler. Numara taşımalar işe 9,43 telsiz kullanım ücreti ödeyecekler. TT faturasızdan geçemezsiniz, halihazırda TT faturalı kullananlar geçemezler hatlarını başka operatöre faturasıza taşıyıp tekrar geri gelmeliler. Bimcell, pttcell, teknosacell gibi TT altyapısı kullananlar geçiş yapamazlar. Arkadaşlar gerekli bütün açıklamaları gayet açık ve net yaptığımı düşünüyorum lütfen okumadan soru sormayın zaten günde 10 saat ben bu bilgileri tekrar ediyorum bide yazdığım halde siz sormayın gözünüzün yağını yerim 😂

Ondan değil bütün operatörlerde fiyatlar değiştiği için kampanyalı fiyatlar da değişti

Şu an sınırsız sosyal medyalı paket bormalde 505 TL ye geliyor. Ev interneti indirimin bile olsa 405 TL ye iniyor yani en ucuz halinden bile 80 TL daha ucuz ve inan bana diğer operatörlerin fiyatlarını görsen inanamazsın. Fırsatın varsa değerlendir
Ev interneti indirimi nedir hocam
Eğer herhangi bir engelin yoksa git bayiden yap taşımanı

Zamanında söyledik işte dinleyen malı götürdü 😂

Takamazsın onun hattı ayrı. Data hattı olarak açılıyor ve zaten internet paylaşımı yapılınca internet paketinden gidiyor sınırsız sosyal medya geçerli olmuyor

Bu kampanyaya geçemezsin git gel yapman lazım

Sosyal medya sınırsız. Twitter Facebook İnstagram YouTube geçerli

Kanka adam gibi söyle en başta açıklama olarak yazdığım yazıları okudun mu
Benim evde internet var ama telefon hattım hat babamın üzerine, kendi üstüme alıp 315lik pakette indirim yapabilir miyim

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,497
İsim
uwu
İyi ki ilk kampanyada 2 hat taşıdım fiyatlar artmış :)
bizde 2 hat taşıdık vadofone 16gb paketi 16 gb ya 108 TL ödedik aylık şimdi 169 TL olmuş

ev interneti indirimi var mı

Top Bottom