Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Encre noire l'extreme edp parfüm 960₺

Encre noire'nin lalique olanı 15 yıldır kullandığım tek parfüm. Edp olanı uzun süre sonra iyi bir indirime girmiş. Aldım 1 tane umarım orijinaldir.

nays ile 800 küsüre geliyor bu arada. Kozmetikte taksit olmadığı için nays kullanılabilir.

kumbulali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ali Kumbul
Orijinal midir Cosmoland güvenilir mi? Bir de kalıcılığı vs. nasıl aroması hakkında bilgi verebilir misin?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Orijinal midir Cosmoland güvenilir mi? Bir de kalıcılığı vs. nasıl aroması hakkında bilgi verebilir misin?
Vetiver tabanında muazzam bir odunsu parfüm. benim kullandığım encre noire lalique. Bu linkteki encre noire l'extreme. Bu da vetiver taban ama hafif bir orman kokusu da veriyor. Muazzam bir şey. Redditte falan incelemelerini bulabilirsin tavsiye ediyorlar. Edp olduğu için benim kullandığıma göre çok daha kalıcı.

Satıcı hakkında yorum yapamam. İlk defa alıyorum bu satıcıdan. Orijinal olduğunu umarak aldım. Değilse iade ederim. Kolay anlaşılır.

kumbulali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ali Kumbul
Tamamdır ben de satın alıyorum. Daha önceden kullanmadığım için orijinal olup olmadığını fark etmem zor olacaktır. Eğer orijinal olmadığını düşünürsen buradan bilgilendirirsen çok mutlu olurum. Ben de iade ederim o şekilde. Saygılar.

Tamamdır ben de satın alıyorum. Daha önceden kullanmadığım için orijinal olup olmadığını fark etmem zor olacaktır. Eğer orijinal olmadığını düşünürsen buradan bilgilendirirsen çok mutlu olurum. Ben de iade ederim o şekilde. Saygılar.
Tamamdır hocam ben dün sipariş verdim bana daha önce gelir. Orijinal değilse yazarım kargodan teslim almazsın daha kolay iade olur.

Kullandın mı bilmiyorum ama kokusu Les Exclusifs de Chanel Sycomore gibi. Ama mağlesef bu üretilmiyor artık.

redstar28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Fazlı Kerem Çoban
Fiyatı çok iyi satıcıya takıldım sadece

Rıdvans

80+
Ben de redstar kardeşim gibi satıcıya güvenemdim ama sana kargo gelince bilgi verirsen sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

satıcı hakkında yorumları okudum ama hiç iç açıcı bi yorum göremedim 3 5 liradan kaçıp kazık yemek istemiyorum

Ben de redstar kardeşim gibi satıcıya güvenemdim ama sana kargo gelince bilgi verirsen sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

satıcı hakkında yorumları okudum ama hiç iç açıcı bi yorum göremedim 3 5 liradan kaçıp kazık yemek istemiyorum

Ben de güvenmiyorum sahte çıkma ihtimali var ama iade edebiliyoruz. Haber veririm hepinizi etiketleyip. Evde boş encre noire şişelerinden koleksiyonum var bir bakışta anlarım :D

frqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
furkan
Eyvallah reis çektim bir tane. Bana güvenilir gibi geldi, senin yorumunu bekliyorum.

Queen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Null
Bende sevgilime 14 Şubat hediyesi olarak alacaktım fakat çok fazla şikayet var bilginiz olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,423
Üyeler
141,443
Son üye
jailbreek
Top Bottom