Neler Yeni

Garantiye gönderilen kulaklıkta değişim/iade

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Arda
Arkadaşlar Razer BlackShark V2 6 ay sonra bozulmuştu arena bilgisayar garantiye gönderdim İtopya aracılığı ile sonrasın da iade değişim çıktı değişim talep etti muadil ile diyorlar stoklarında da var ama onların stokuna bakmıyorlarmış İtopya dedi arena bilgisyaar da ürünü İtopya'dan aldınız onlar ile görüşme yapmanız gerek diyor yardım edin ne yapmam gerek muadil falan istemiyorum.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
İtopya aracılığı ile gönderdiyseniz itopyadan almıştınız, eğerki itopyanın stoğunda bu kulaklık yoksaki şuan yok o zaman muadil ile değişelim derler ama muadil seçimleri genelde sıkıntı olabiliyor, yinede önce bi muadil önerileri ne onu öğrenin.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İtopya aracılığı ile gönderdiyseniz itopyadan almıştınız, eğerki itopyanın stoğunda bu kulaklık yoksaki şuan yok o zaman muadil ile değişelim derler ama muadil seçimleri genelde sıkıntı olabiliyor, yinede önce bi muadil önerileri ne onu öğrenin.
Kulaklık stokta var :D
1708336846517.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklık stokta var :D
1708336846517.png
1708336859781.png

wpden dedikleri de bu gerçekten perişan durumdayım

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Arda
Kulaklık stokta var :D Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

wpden dedikleri de bu gerçekten perişan durumdayım
900 TL'ye aldım iade istersem hayli hayli zarar edeceğim hocam stokta olan ürün neden böyle yapıyorlar ya

O X versiyonu sendeki düz blackshark V2 değil miydi ?
aynısı hocam bu model

900 TL'ye aldım iade istersem hayli hayli zarar edeceğim hocam stokta olan ürün neden böyle yapıyorlar ya

aynısı hocam bu model
1708336968976.png

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

aynısı hocam bu model

Bak şimdi tasarım benzeyebilir ama orda "X" dediği an farklı model oluyor yani aynı değil demek. Para iadesini kabul etme zaten bizim ülkedeki enflasyonda tercih edilemez. Muadil değişim yapıyorlar ya hani başka kulaklık önermeleri lazım muadil değişim ise önce onu öğrenin ne veriyolar diye.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Arda
Bak şimdi tasarım benzeyebilir ama orda "X" dediği an farklı model oluyor yani aynı değil demek. Para iadesini kabul etme zaten bizim ülkedeki enflasyonda tercih edilemez. Muadil değişim yapıyorlar ya hani başka kulaklık önermeleri lazım muadil değişim ise önce onu öğrenin ne veriyolar diye.
hocam modeller aynı benimki de x

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
hocam modeller aynı benimki de x

Evet gördüm şimdi, sende başta düz blackshark yazmışsın yazsana yanına X ini :D. O halde baya baskılaman lazım şuan direk aynı ürün ile değişim için bütün mağazalarında stok var.

En kötü THH başvurcaksın para iadesi asla kabul etme.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Arda
Evet gördüm şimdi, sende başta düz blackshark yazmışsın yazsana yanına X ini :D. O halde baya baskılaman lazım şuan direk aynı ürün ile değişim için bütün mağazalarında stok var.

En kötü THH başvurcaksın para iadesi asla kabul etme.
Aradım yetkili birime aktardılar normal de değişim yapıyorlarmış bakacağız yapabileceklerini söylediler ama mailime gelmesini bekliyorum yanıtın

Aradım yetkili birime aktardılar normal de değişim yapıyorlarmış bakacağız yapabileceklerini söylediler ama mailime gelmesini bekliyorum yanıtın
yani mağdur etmekte üstlerine yok gerçekten

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

yani mağdur etmekte üstlerine yok gerçekten

Baskıcı ol sonra net olmaya başlarlar. Denk geldiğin çalışana göre değişiyor durum hep.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Arda
Baskıcı ol sonra net olmaya başlarlar. Denk geldiğin çalışana göre değişiyor durum hep.
Mailden gelen yanıt sonrasın da tabi kusura bakmayın özür dilerim falan dedim olay kapandı galiba
1708337602403.png

Mailden gelen yanıt sonrasın da tabi kusura bakmayın özür dilerim falan dedim olay kapandı galiba
1708337602403.png
Kardeşim o zaman wp hattınız muadil demesin yani benim kafamı da karıştırıyorlar birbirlerinden haberleri yok galiba :D

Hocam ne düşünüyorsunuz peki birbirlerinden haberleri olmamasına insanı telaşlandırıyorlar ya :D

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Mailden gelen yanıt sonrasın da tabi kusura bakmayın özür dilerim falan dedim olay kapandı galiba Alıntıyı görüntüle

Kardeşim o zaman wp hattınız muadil demesin yani benim kafamı da karıştırıyorlar birbirlerinden haberleri yok galiba :D

Hocam ne düşünüyorsunuz peki birbirlerinden haberleri olmamasına insanı telaşlandırıyorlar ya :D

Mizaç farkıdır :D.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Muhammed emin efe
Top Bottom