Neler Yeni

Yardım Vatan işlemciyi kağıda sarıp göndermiş (GÜNCELLEME!!!)

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,574
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Klasik vatan bilgisayar. Sana fan yollamıslar yani. Ben hazır sistem aldım fansız yolladılar adamlar

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
can
bu şekilde sadece vatanı suçlamak oluyor inandırıcı olması için kargoyu açarken video fotoraf paylaşmaktı yapılması gereken, biz nereden bilelim sizin sarıp makara olsun diye foto çekmediğinizi ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
Buğra
Tamam kutusuz anladıkta bune böyle a4 e sarmak.Normalde böyle mi geliyo yazarmısınız ona göre yazıcam
hocam o ne öyle ben vatandan parça alacaktım iyi ki almadım işlemcide görünürde bişey yoksa kullanın

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mustafa Gerçek
Bende vatandan aldığıma pişman olduğum için normal yani böyle şeyler onlara göre.

Delirdim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Delirdim Arkideş
büyük ihtimal açılmış kutu ürünü sana yolladılar. Faturanınsol en altında yazar açık olup olmadığı yani teşhir olup olmadığı. müşteri hizmetlerini arayıp şikayet et. Gerekli aksiyonları alırlar. Almazlarsa twitter dan etiketleyerek paylaş o zaman dönerler.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,772
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Sezgin
Söğütözü şubesinde çalışıyorum ve böyle bir gönderim asla yapmayız kutusu yoksa iyice kargo köpüğüne sararız bantlarız öyle yollarız ama sanırım sizin aldığınız şube çokta umursamıyor böyle şeyleri
Benim de ürünlerim söğütözü şubesinden geldi 3 hafta önce. Paketleme vs. Harikaydı. Sadece montaj talep etmeme rağmen çok geç gönderdim sağladınız.

Top Bottom