Neler Yeni

Dostlar İstanbul'da nereler gezilir neler yapılır?

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
ali
Bugün Ajet adlı uygulamadan 2 adet gidiş dönüş uçak bileti aldık kuzenle. Yaşlar 18 ve 20. İlk defa istanbul turu yapacağız önceden de öyle uzak bi şehire gitmişliğimiz yok yazın kyk'da ücretsiz kalındığı için kalma işini yurtta düşünüyoruz. 3 gece 4 gündüz olucak şekilde 4 gün boyunca istanbulda neler yapılabilir? Ulaşım otobüs-tramvay hatları nasıldır mesela? Sarıyer-beykoz-kadıköy-üsküdar-taksim civarları hoşumuza gidiyor bunlara ek nerelere gidilebilir neler yapılabilir?

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Taksim Delisi Cenk
hangi havaalanına iniyosun.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hangi havaalanına iniyosun.
Antalya'dan kalkış yapacağız baktım sadece Sabiha gökçen gözüküyordu mecburen onu aldık diğerleri yoktu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak 1 adet yurt gözüküyor ücretsiz olanlardan o da güngörende ulaşım zor mudur?
IMG_9310.png

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Taksim Delisi Cenk
bak şöyle bir imkan var.telefonuna istanbul kart uygulamasını kurarsın.oradan bakiye yüklersin.toplu taşımaya binince otobustekı cihazdan QR kodla ödeme yaparsın.
1-Sabiha gökcenden m4 metro hattına bin Son durağa yakın Ayrılık Çeşmesi durağında in.
2-Marmaraya bineceksin yer altından giden metro de yani. B1 Yenikapıda ineceksin.
3- M1B Yenikapıdan biniyosun...Esenler metro istasyonunda iniyorsun.
Esenler metro--FSM öğrenci yurdu 850metre uzakta yürüyosun 😂 Otobüse bindirmedim hadi iyisin 😊

Google maps linki : https://maps.app.goo.gl/567Z6LbKsiU3UJPF8

1710516874385.png

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
ali
bak şöyle bir imkan var.telefonuna istanbul kart uygulamasını kurarsın.oradan bakiye yüklersin.toplu taşımaya binince otobustekı cihazdan QR kodla ödeme yaparsın.
1-Sabiha gökcenden m4 metro hattına bin Son durağa yakın Ayrılık Çeşmesi durağında in.
2-Marmaraya bineceksin yer altından giden metro de yani. B1 Yenikapıda ineceksin.
3- M1B Yenikapıdan biniyosun...Esenler metro istasyonunda iniyorsun.
Esenler metro--FSM öğrenci yurdu 850metre uzakta yürüyosun 😂 Otobüse bindirmedim hadi iyisin 😊

Google maps linki : https://maps.app.goo.gl/567Z6LbKsiU3UJPF8

Alıntıyı görüntüle
O mesafe neymiş ya öyle 😂😂😂 gün biter zaten

Eminönünü gez gerisi boş
Koca istanbul boş değildir ya ğwöwğd

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Taksim Delisi Cenk
O mesafe neymiş ya öyle 😂😂😂 gün biter zaten

Koca istanbul boş değildir ya ğwöwğd
bu yolu sabah işe gidip.akşam eve gelenler çok var biz alışığız 😊 aynı sürede 2 3 il değişebiliyorsun 😂

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
ali
bu yolu sabah işe gidip.akşam eve gelenler çok var biz alışığız 😊 aynı sürede 2 3 il değişebiliyorsun 😂
Valla 4 gündüz vaktimiz kısıtlı olduğu için ama yapıcak bişey yok😂. Ek olarak gece seferleri var mı saat kaça kadar sefer yapılıyor acaba otobüs-metro vs

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Taksim Delisi Cenk
Valla 4 gündüz vaktimiz kısıtlı olduğu için ama yapıcak bişey yok😂. Ek olarak gece seferleri var mı saat kaça kadar sefer yapılıyor acaba otobüs-metro vs
valla benım sureklı kullandıgım guzergah değil. ona bakman lazım m4,,B1 ve M1B metro hatlarına bir bak internetten.Ben anadolu yakasındayım
1710518150448.png

B1 yeni kapı bulamadım ama aksam 8-9 a kadar vardır
1710518303962.png

Son düzenleme:

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
ali
valla benım sureklı kullandıgım guzergah değil. ona bakman lazım m4,,B1 ve M1B metro hatlarına bir bak internetten.Ben anadolu yakasındayım
Tamamdır bakacağım teşekkürler. Şimdiden ufak tefek plan yapıyoruz tabi günlere çıkacağımız bile meçhul ama önceden bi keşfetmek lazım🙂.Teşekkür ederim iyi akşamlar.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Taksim Delisi Cenk
Tamamdır bakacağım teşekkürler. Şimdiden ufak tefek plan yapıyoruz tabi günlere çıkacağımız bile meçhul ama önceden bi keşfetmek lazım🙂.Teşekkür ederim iyi akşamlar.
üstteki mesajı editledim.eyvallah

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,686
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Çoğu metroda var istisna olan m8 var bir aklıma gelen geçe seferleri sadece cuma cumartesi gecesi var bu arada

Top Bottom