Neler Yeni

psikolojik açıdan iyi değilim

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
Hergün Rüya Görmeye Başladım Anlamsız Rüyalar Psikolojik Açıdanda İyi değilim İntihar Düşüncelerinede girmistim bi zamanlar Girisimdede bulundum ama yapamadım ne sebeptendir bilmiyorum son zamanlardada kendimi çok kötü yalnız hissediyorum yaptığım hiç biseyden keyif almıyorum mutlu değilim olamıyorum gunlerım bombos gecıyor 17 yasındayım yazıcagınız Hersey ıcın sımdıden tesekkur edıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ad
Çok kafein alıyor musun?

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Her gün rüya görmek normal değil.
Yaşadığın bir olay vs oldu mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her gün rüya görmek normal değil.
Yaşadığın bir olay vs oldu mu ?
bi olay olmadı etkilendigim yakın zamanda veya daha once son 1 yıldır mutsuzum sadece mutlu olamıyoeum cok ıstedıgım seyler vardı aldım mesela ama mutlu olmadım o ara sigarayada basladım sürekli gözlerim dolu aglamaklı gibi bi durumdayım mutsuzluktan üzgünlükten

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
bi olay olmadı etkilendigim yakın zamanda veya daha once son 1 yıldır mutsuzum sadece mutlu olamıyoeum cok ıstedıgım seyler vardı aldım mesela ama mutlu olmadım o ara sigarayada basladım sürekli gözlerim dolu aglamaklı gibi bi durumdayım mutsuzluktan üzgünlükten
Ne tür müzikler dinliyorsun?
Okulda vs çevren nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne tür müzikler dinliyorsun?
Okulda vs çevren nasıl?
Okulu bırakmak Zorunda kaldım İnsanlardan Dolayı Nefret edıyorum oyle ınsanlardan müzik konusuda pek müzik dinlemiyorum ama örnek:Skapova yalnız Basıma,Onur özcan yanlızlıgın ezgisi,İt’s Snowing like, gibi gibi sarkılar dinliyorum uzgun muzikler genel olarak

Hergün Rüya Görmeye Başladım Anlamsız Rüyalar Psikolojik Açıdanda İyi değilim İntihar Düşüncelerinede girmistim bi zamanlar Girisimdede bulundum ama yapamadım ne sebeptendir bilmiyorum son zamanlardada kendimi çok kötü yalnız hissediyorum yaptığım hiç biseyden keyif almıyorum mutlu değilim olamıyorum gunlerım bombos gecıyor 17 yasındayım yazıcagınız Hersey ıcın sımdıden tesekkur edıyorum
İkigai yi arastir

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Daha önce intihar girişimin olduğu için doktor kontrolü şart. Burada yazılan bir şey daha kötü etkileyebilir.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,655
İsim
uwu

ben de aynıyım sırlar içerisinde bozulan ben ve her şeyin üst üste gelmesi ben artık eski ben değilim önceden kız arkadaşlarım ile voleybol oynayan arkadaşlarıyla vakit geçiren o çocuk gitmiş yerine duygusuz , sürekli baş ağrısı ve dönmesi yaşayan bazı zamanlarda gerçekten olmayan sesler duyan , ( ben öyle biliyorum son zamanlarda duymuyorum geçen yaz çoktu ) . izleniyormuş hissi duyan o kişi gelmiş gibi ne kadar kendimi kandırsam da ben artık ben değilim.

hem hayatımda tanıdığım en iyi ve kötü olan o kişi bana siyahın aşkını veren kişi.

üst kısımda saçmalamışım baya da her neyse konumuza gelelim

şarkı listeni değiştir ben 2 yıldır neredeyse aynı şeyleri dinliyorum ve her gün daha da yoruyor beni. insan ne düşünüyorsa kendisi odur . uzatmayacağım kendine iyi bak

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Okulu bırakmak Zorunda kaldım İnsanlardan Dolayı Nefret edıyorum oyle ınsanlardan müzik konusuda pek müzik dinlemiyorum ama örnek:Skapova yalnız Basıma,Onur özcan yanlızlıgın ezgisi,İt’s Snowing like, gibi gibi sarkılar dinliyorum uzgun muzikler genel olarak
Dinlediğin şarkılar ruh halini belirliyor diyebiliriz. Daha hareketli şarkılar dinlemeye bak.
Sosyalleşmekte iyi gelebilir.
Ayrıca destek almanı da tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
Dinlediğin şarkılar ruh halini belirliyor diyebiliriz. Daha hareketli şarkılar dinlemeye bak.
Sosyalleşmekte iyi gelebilir.
Ayrıca destek almanı da tavsiye ederim.
sosyallesme acısından bi sorunum yok eskisi gibi duygularımı hissetmediğim için utanma duygumda yok gibi birsey arkadaslarım var onlarda aynı benım gıbı onlardanmı etkılenıyorum acaba bılemıyorum sarkı olayını denıyecegım tesekkur ederım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,734
Üyeler
142,805
Son üye
winchester007
Top Bottom