Neler Yeni

Yardım 9500 TL öğrenci indirimine girecek telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Master yi
yeni telefon almak istiyorum öğrenci indirimi kapsamına girecek en iyi telefonu öneriniz nedir ? Şuan da o fiyata özellik olarak en iyi redmi note 10pro çarptı gözüme

Birde öğrenci indirimi var ama bunu nasıl kullanacağım bilmiyorum tam olarak nerden nasıl öğrenci indirimi ile alabiliyoruz

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Ensar Polat
yeni telefon almak istiyorum öğrenci indirimi kapsamına girecek en iyi telefonu öneriniz nedir ? Şuan da o fiyata özellik olarak en iyi redmi note 10pro çarptı gözüme

Birde öğrenci indirimi var ama bunu nasıl kullanacağım bilmiyorum tam olarak nerden nasıl öğrenci indirimi ile alabiliyoruz
Öğrenci indirimi nasıl oluyo nerde oluyo ve kimlere oluyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Master yi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
yasin uzbilekk
Ona da baktım da güzel ama özellik donanım olarak redmi note 10 pro çok önde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam olarak nasıl açar mısın gsb ne
Gençlik ve Spor bakanlığının sitesi bütceyi gençlik ve Spor bakanlığına ayrılan bütçeden karşılanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
yasin uzbilekk
Aldıgın telefonun faturasında isim soyisim magazasın vergi kimlik no su telefonun IMEI varsa 2. İme bilgilerini e devlet şifreni girip yapman lazım faturada telefondan başka bir şey yazmaması lazım poşet dahi olmuycak

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Master yi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldıgın telefonun faturasında isim soyisim magazasın vergi kimlik no su telefonun IMEI varsa 2. İme bilgilerini e devlet şifreni girip yapman lazım faturada telefondan başka bir şey yazmaması lazım poşet dahi olmuycak
Hocam kusura bakmayın yormak istemiyorum ama adım adım anlatabilir misin kafam karıştı kusura bakmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
yasin uzbilekk
E devlet sifrenle GSB biz e giriş yap sonra telefon başvuru kısmını aç orda yazıp bilgilerini girmen lazım üstte belirttim zaten zor değil basit
Mesaj otomatik birleştirildi:

E devlet sifrenle GSB biz e giriş yap sonra telefon başvuru kısmını aç orda yazıp bilgilerini girmen lazım üstte belirttim zaten zor değil basit
Aynı şekilde ücretsiz 10 GB internet başvurunuda yapabilirsin

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ömür

realme 11 alabilirsin note 10pro 10500tl ye alınmaz

Top Bottom