Neler Yeni

Mediamarkt yanlış ürün yolladı THH'ye başvurmak istiyorum

Mbgolcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Muzaffer Berke
Merhabalar
Trendyol'daki MediaMarkt satıcısından 52700₺'ye M3 Air 16/512 modelini satın aldım, fakat bana 8/512'li model yollandı. Değişim yapamadıklarını ve iade etmem gerektiğini söylediler.

THH'ye başvurup doğru ürünün yollanmasını sağlamak istiyorum.Süreç nasıl işliyor ve benim ne yapmam gerektiği hakkında beni bilgilendirebilir misiniz?
(sürecin sonucunun iadeye çıkma olasılığı beni geriyor)

Ekler

• 8_512.png
    8_512.png
    125.3 KB · Hit: 392
  • 16_512.png
    16_512.png
    120.1 KB · Hit: 243
Son düzenleme:

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
burak karadağ
bende garanti süreciyle alakalı 22 mart tarihinde thh ye başvurmuştum araya bayram falan giriyo ortalama nekadar süre içerisinde cevap gelir?

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
Biliyorum hocam da taşınabilirlik benim için daha ön planda, piyasa fiyatından da baya ucuza almışken kaçırmak istemiyorum
ikisi de taşınabilir zaten. ucuz da değil aldığın benim attığıma göre. air alma o paraya

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Arda doğan
Merhabalar
Trendyol'daki MediaMarkt satıcısından 52700₺'ye M3 Air 16/512 modelini satın aldım, fakat bana 8/512'li model yollandı. Değişim yapamadıklarını ve iade etmem gerektiğini söylediler.

THH'ye başvurup doğru ürünün yollanmasını sağlamak istiyorum.Süreç nasıl işliyor ve benim ne yapmam gerektiği hakkında beni bilgilendirebilir misiniz?
(sürecin sonucunun iadeye çıkma olasılığı beni geriyor)
Ohoo sen bu işleri hiç bilmiyorsun ve ilk yanlış üründe böyle resmileşiyor musun? Boşuna Konuda Açma İlk Kez Alışveriş Yapıyorsan Söylüyelim.Her Zaman İnternetten Gelen Ürünü Kutusunu Falan Yırtmadan Aç Ürüne Bak Temiz Sağlam Ve Doğru Ürünse Sorun Yok Değilse 15 Gün İçerisinde Değişim Ve İade Yapabiliyorsun Aksine THH'YE VERSENDE ADAMLARIN DİYECEĞİ BİZ 15 GÜN İADE VE DEĞİŞİM HAKKI SUNMUŞUZ DERLER BU SEFER SEN BOŞU BOŞUNA UĞRAŞMIŞ OLURSUN

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Erkan
Ohoo sen bu işleri hiç bilmiyorsun ve ilk yanlış üründe böyle resmileşiyor musun? Boşuna Konuda Açma İlk Kez Alışveriş Yapıyorsan Söylüyelim.Her Zaman İnternetten Gelen Ürünü Kutusunu Falan Yırtmadan Aç Ürüne Bak Temiz Sağlam Ve Doğru Ürünse Sorun Yok Değilse 15 Gün İçerisinde Değişim Ve İade Yapabiliyorsun Aksine THH'YE VERSENDE ADAMLARIN DİYECEĞİ BİZ 15 GÜN İADE VE DEĞİŞİM HAKKI SUNMUŞUZ DERLER BU SEFER SEN BOŞU BOŞUNA UĞRAŞMIŞ OLURSUN
İşte feraset işte cesaret işte adam gibi adamlık

Mbgolcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Muzaffer Berke
Dostum 2 defa aldim urunu ikisini de yanlis yolladı. Ilkini iade ettim ikinci de yanlış olunca hakkımı aramak istedim. Doğrusu ile değişim istediğimde de değişim yapamadıklarını ve iade edebiliceklerini söylediler. Iade etmek istesem zaten konu açmam buraya

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Arda doğan
Dostum 2 defa aldim urunu ikisini de yanlis yolladı. Ilkini iade ettim ikinci de yanlış olunca hakkımı aramak istedim. Doğrusu ile değişim istediğimde de değişim yapamadıklarını ve iade edebiliceklerini söylediler. Iade etmek istesem zaten konu açmam buraya
İki Kere Aynı Şey Olduysa Başka Ama Yine bir şey Olmaz Adamlar Diyecek'ki Biz Sana İade Hakkı Sunmuşuz Sen İade Edip Başka Biryerden Al En İyisi 2 Kere Yapılan bir şey İnattır 😂

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,655
İsim
Orkun
İki Kere Aynı Şey Olduysa Başka Ama Yine bir şey Olmaz Adamlar Diyecek'ki Biz Sana İade Hakkı Sunmuşuz Sen İade Edip Başka Biryerden Al En İyisi 2 Kere Yapılan bir şey İnattır 😂
O öyle olmuyor dostum. Ürünün sayfasına ne yazdıysa onu göndermek durumundalar. 16GB yazmış ama 8GB göndermiş beğenmiyorsan iade et 14 gün hakkın var falan gibi bir durum olmaz olamaz. Dolandırıcılıktır bu direk. Emin ol THH'de bu şekilde değerlendirmez durumu.

Top Bottom