İkinci El

Filtreler

ÜRÜN FARKLI PLATFORMDA SATILMIŞTIR
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
131
Ucuza VALORANT POİNTS VE STEAM CÜZDAN KOD SATIŞI
Valorant 1250 VP 60 ₺ Valorant 2480 VP 110 ₺ 6300 VP VP 280 ₺ STEAM CÜZDAN KODU 100 ₺'lik kod = 65 ₺ İletişim adresleri Discord Ve Telegramdır...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
177
Samsung tab a7
Samsung tab a7 3,000.00 TL
Sıfır ürün 1 ay kullanıldı oyun bile indirilmedi kutu var garantisi var detayli fotoğraf özelden atılır çizik falan yoktur
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
109
En uyguna Logitech G935 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı
Logitech G G935 Kablosuz USB-Bluetooth kulaküstü oyuncu kulaklığı. Paket hiç açılmadı, kullanılmadı, hediye geldi ve başka model istediğimden...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
116
Steam 45 oyunlu kullamamış hesap
Yeni steam'e başlayıp boş hesapla başlamak istemeyenler için idealdir. (2 adet hesap vadır. Açılma tarihi ve oyunları aynıdır.) 4 yıllık temiz...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
183
R7 360 MSi ekran kartı
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-r7-360-msi-ekran-karti-1017794287/detay
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
109
Yayın oyuncu bilgisayarı 5600x b550m wifi 16gb ram 1tb HDD 650w psu msı mag argb
işlemci : amd r5 5600x garantili fakat kutusu yok garantiye göndermeye engel değil Anakart : Asus tuf b550m plus wifi , wifi modeldir normali ile...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
156
3070Ti ile takaslı 3060Ti
Gigabyte 3060Ti Gaming OC 4-5 aylık. Sinerjiden alınma TR ürünü. TR ürünü 3070Ti ile takas etmek istiyorum. Üstüne nakit verebilirim. Veya bazı...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
110
Steam İndirimli Oyun %15-%20
Steam'den istediğiniz oyunları %15-%20 indirimli şekilde gönderebilirim referans için profilime bakabilirsiniz.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
113
Steam hesabim uygun fiyat
Evet arkadaşlar acil satıyorum hesap bilgileri degisitiliyor CSgo Vac banlı ama size sorun yaşatmaz sadece CSgo oyununa göremezsiniz 60 tane...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
153
Dead by Daylight Steam Key
Elimde bir Dead by Daylight oyunun keyi bulunmakta oyunun Steam fiyatı 99 TL ben indirimli olarak satıyorum. Ödeme Papara tercihim.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
101
Asus DSL-N16 Modem 399TL
Sıfır, kullanılmamış,jelatini bile yerindedir. Bu nedenden ötürü fiyat böyledir. Garantisi de vardır. Güzel modemdir, orta segment modem...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
135
Spotify Premium (TÜM PLANLAR SATILIR)
İstediğiniz spotify premium türünü sizler için alıp verebiliriz. PREMİUM FİYATLARI : AİLE PREMİUMU (1 KİŞİLİK) : 5 TL AİLE PREMİUMU (HESAP İLE...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
113
XBOX GAME PASS ULTİMATE 2 AYLIK KOD
2 ay süreli Xbox Game Pass Ultimate kodum vardır. Siteden alırsanız 90 TL'ye gelir ben 40 TL'ye satıyorum. Yazarsanız detaylı konuşuruz. İban &...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
92
Sonoff Akıllı Anahtar
Akıllı anahtar dokunmatik ve telefon üzerinden sesli komut ile açıp kapatılabiliyor.Ayrıca zamanlayıcı ayarlanıp istenilen saate açılıp...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
106
Xiaomi Router
Xiaomi Router 120.00 TL
2 Ay kullandım.Dış mekanda kullandığım için bir tık yetersiz kaldı.Başka bir cihaz alacağım.Temizdir sıkıntısı yok.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
90
Everest Eco Mouse
Temiz kullanıldı.Videoda incelemek için aldım inceledim satıyorum.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
109
Steam hesabımı satıyorum fiyat teklif
Arkadaşlar Steam hesabımı satıyorum fiyat teklif siz verin ilgilenen varsa alabilir. Teklifte verebilirsiniz . Tüm bilgiler değişir durumda CSgo...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
103
ÜRÜN FARKLI PLATFORMDA SATILMIŞTIR
Süresi
Tip
Satılık
Durumu