Neler Yeni
H

AMD Radeon RX 5600XT Gaming Kasa | Açıklama Önemli

Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Tutar
9,000.00 TL
Süresi
Açıklama
Selamlar. PC bilgileri ve kasa fotoğrafı görsellerde mevcuttur. Kabacak yazı olarak da belirtmek gerekirse

EKRAN KARTI: AMD Radeon RX 5600 XT 6GB.

İŞLEMCİ : AMD Ryzen 5 3500X 6-Core Processor 6 Cores

ANA KART : GIGABYTE B450M S2H

HAFIZA: 250GB SSD 1TB HARDDISK

RAM: 12 GB

Overclock GİBİ İŞLEMLER YAPILMAMIŞTIR.

Sadece Kasa olarak satıyorum. Monitör dahil değildir.

ÖNEMLİ KONU:

Ekran kartında crash yeme sorunu vardır. wattman ve crash sorunu yaşanıyor. Bazen çok sık bazen aylarca hiç olmuyor fakat böyle bir problem var. Crash yemesinin sebebi bu ekran kartı modelinde bu sorunu yaşayan insanlar olduğunu da gördüm. Net bir çözüm bulamadım. PC'nin satın alınan firmasında bana amd'nin eski bir driver sürümünü kullanmamı tavsiye ettiler. Uzun sür o sürüm ile crash yemedim.

Bilgisayarı ben 2. el olarak çok temiz yakın arkadaşımdan satın almıştım. Benden önce sadece LOL oynamak için kullanmış çok temiz olarak satın almıştım. Ben de çok temiz kullandım. Herhangi bir Overclock işlemi vs yapmadım belki o tür işlemler ile sorun çözülür bilgim yok. Dediğim gibi alıcı olarak bakıyorsanız bu bilgilere göre mesaj atın. Crash yeme sorunu bazen tarayıcıda da oluyor bazen oyunlarda da.

Bilgisayar SİNERJİ mağazasından 25.09.2020 tarihinde satın alınmıştır.

Oynamak istediğim çoğu oyunu rahatlıkla oynayabiliyorum. GTA, FIFA, VALORANT, CSGO gibi gündelik hayatta çok oynanyan oyunlar ve yüksek kaliteli oyunları orta kalitede oynayabilirsiniz. Crash problemi olmasa satmak istemediğim bir cihaz.

-- Satın alma işlemi yüzyüze planlıyorum. Bilgisayarı temizledip format atıp teslim edeceğim. Dilerseniz evimde kurulu bir şekilde kontrol de edebilirsiniz. Her şeyi en ince ayrıntısına göre anlatmaya çalıştım. Sorusu olan varsa yazabilir. Makul bir indirim payı vardır. İstanbulda yaşıyorum.
Garanti Durumu
Yok

Bilgiler

Kategori
Hazır & Toplama Sistemler
Yazar
hardworkingo
Oluşturuldu
Son düzenleme
Hit
144
Top Bottom