Neler Yeni
M

Beyerdynamic MMX150 ---> Cloud 2ler, Blacksharklar, Steelseriesler, Razerlar, g733'den çok daha iyi.

Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Tutar
4,850.00 TL
Süresi
Açıklama
Arkadaşlar ben bi kulaklık denemek istedim o da MMX150. Eğer bir kulaklık arıyorsanız ve iyi bir şey istiyorsanız kablosuz kulaklıklardan vesaire istediğiniz ses kalitesini alamayabilirsiniz, kablolu olduğu zaman kaliteli sesin oluşması için gerekli olan enerjiyi daha kolay sağlayabiliyor kablolu kulaklıklar. Bu Beyerdynamic MMX150 Kulaklık, ŞUNLARDAN KESİNLİKLE KAT KAT İYİDİR! -->> g733/nova7/arctis pro/blackshark kulaklıklardan vesaire sesi çok daha iyi vermekte ve cloud 2'den çok daha iyi. mikrofon kalitesi de stüdyo mikrofonları gibi hiçbir hata cızırtı yok çok detaylı ve podcast mikrofonundan konuşur gibi. onlara da dikkat etmek lazım. Bi süre de kulakiçi kullanayım diyorum ondan ilana koyayım dedim uzun uzun. herhangi bir toz kir vesaire yok bu arada kulaklıkta denemelik sadece fabrikadan yeni çıkmış gibi.

NOT: Ürün sıfırdır, herhangi bir toz bile mevcut değildir. Sadece ses denemesi olarak gelen sesin nasıl olduğu anlaşılması için Valorant/CS/PUBG/Warzone testleri yapılmıştır, g733/nova7/arctis pro/blackshark kulaklıklarından defalarca kat çok daha iyidir arkadaşlar. stüdyo podcast mikrofonu gibi mikrofonu var takılıp çıkarılabilir.

İnternette fiyatı 6000 TL'ye yakındır arkadaşlar. Bendekinin de internettekinden herhangi bir farkı yok, dediğim gibi sadece sesi dinlendi.
(Kulakiçi deneyeceğim için veriyorum dostlar)
Garanti Durumu
Distribütör garantili

Bilgiler

Kategori
Kulaklık ve Mikrofon
Yazar
mkoffi971
Oluşturuldu
Son düzenleme
Hit
79
Top Bottom