Neler Yeni
berkszr60

Çorum içi veya dolap üzerinden satılır. Gigabyte 2060 Ryzen 5 3500X

Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Tutar
12,000.00 TL
Süresi
Açıklama
Anakart : Gigabyte B450M S2H
İşlemci : Ryzen 5 3500X 3.6ghz (üzerinde ki kule tipi soğutucu ile en stabil ve ısı değerleri gayet iyi olan oc ayarı 4.1mhz voltaj 1.4volttur AMD RYZEN MASTERİ PC ye indirip yapabilirsiniz.)
Ekran kartı : Gigabyte GeForce RTX 2060 D6 6GB GDDR6 192 Bit (itopyadan alınmıştır distribütör garantili 15.09.2021 de alınmıştır 2 yıl garantilidir. kalan süre 10 ay kadardır.)
Ram : Kingston fury 8x2 16GB 3200Mhz DDR4
M.2 SSD : 500GB Kingston A2000 2200-2000MB/s
İşlemci Soğutucu : Kule Tipi Snowman X6 Mavi Fan ( Tek renktir soğutucu sadece mavi rengi değişmez.
Kasa : Zalman Z3 PLUS ( ön fanı mavi renkti işlemci fanını da alırken buna uyumlu almıştım.)
PSU : Zalmanın 600W kasanın yanında gelen PSU su vardır.

Parçaları ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum sadece ekran kartını tek olarak satabilirim almak isteyen olursa kasa parçalarını tek satmam.
Bir sürü görsel ekledim ekte hepsini bulabilirsiniz. kasa hariç diğer ürünlerin işlemcinin stok fanı bile duruyor.

Alacak kişiye ise klavye ve fare hediye edeceğim vereceğim hediye ürünler gayet sağlam kablosuza geçmeyi düşündüğüm için bunları da yanında hediye olarak vereceğim.
Farenin ve klavyenin de Resimlerini aşağıdan bulabilirsiniz.
Klavye : MSI VIGOR G30
Fare : RAZER VIPER MINI

Sadece ekran kartının garantisi vardır. (itopyadan alınmıştır distribütör garantili 15.09.2021 de alınmıştır 2 yıl garantilidir. kalan süre 10 ay kadardır.)
Ürünlerin hepsi temiz kullanılmıştır kasayı her ayın ilk haftası pazar günü düzenlik olarak temizlerim aldığım günden beri.
Kasayı satın alan kişiye işlemcinin termal macununu yenileyip vereceğim.
Soket
AMD AM4
Ekran Kartı Markası
Gigabyte
GPU Bellek Kapasitesi
6 Gigabyte
Garanti Durumu
Distribütör garantili

Bilgiler

Kategori
Hazır & Toplama Sistemler
Yazar