Neler Yeni
leroxy

İzmir Forumun İnternet Bakanından Satılık Keenetic Omni DSL

Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Tutar
280.00 TL
Süresi
Açıklama
5 Ay kullandığım Keenetic Omni DSL modemimi satıyorum.
Yerine Extra DSL alacağım.

Sıfır Güncel Piyasa Değeri: 328TL
Alınan Fiyat: 290TL (10 Kasım)

Temiz kullanılmıştır, herhangi bir sorunu yoktur. 3 Yıl Keenetic Türkiye Garantilidir. Satacağımı bildiğim için Keenetic hesabıyla ek 1 yıl garanti alma olayını yapmadım isteyen yapabilir.

Modemin DSL ve WISP Özellikleri çok güzel çalışmaktadır. Isınması çok az olan ve sorun çıkartmayan bir cihazdır. Kutu içeriğinde eksik bulunmuyor.

40MHz Wifi çok güzel çalışıyor. 5GHz'e yakın bir performans veriyor.
Not: 100Mbps ÜZERİ paket kullananlar için uygun değildir. PPPoE desteği 95Mbps'dir, LAN Portları 100/10 Hızları desteklemektedir.

Uygun fiyatlı modem isteyenler için idealdir, F/P Ürünüdür.

Satma sebebim: Evde 4 kişi olduğumuzdan ve ben hariç herkes Wifi ile bağlandığından modem paketlere yetişemiyor, fazla cihaz aynı anda kullanım yaptığında gecikmeler olabiliyor. Wifi ile kamera kullanan birisi olarak bu gecikmeyi çok fazla hissedebiliyorum. Ayrıca evde 5GHz destekli ac cihaz sayısı çok fazla iken 2.4GHz kullanmak istemiyorum. Bir diğer neden ise oturduğum binada katlar arasındaki duvarlar perde beton olmadığı için alt-üst komşularımın sinyallerinden etkileniyorum, boş kanal yok. Daha iyi bir performans için Extra DSL Alacağım.

Yurtiçi kargo ile gönderim yapabilirim, ne kadar güvenilir olduğumu bir ben bir de forum bilir, alım sonrası İrsaliye, teslimat ile birlikte fatura da gönderilecektir.

Alıcısına hayırlı olsun.

@Mehmet Yılmaz İkinci el kategorilerine Modem/Router da ekleyebilir miyiz?

Modemi alan kişi Tivibu kullanıcısı ise Tivibu kurulumunu da gösterebilirim.
ÖNEMLİ: Tivibu kullanıp bu modemi almayı düşünen kullanıcılar mevcut modemlerini satmamalıdırlar. Tivibu cihazının yayın almasını sağlayan IP mevcut modemde kayıtlıdır.
Garanti Durumu
Distribütör garantili

Bilgiler

Kategori
Diğer Elektronik Eşyalar
Yazar
leroxy
Oluşturuldu
Son düzenleme
Hit
298
Top Bottom