Neler Yeni
Senior.Ads.Spe.

Monster Huma H5 V3 - İş Bilgisayarı (Garantili - Kutulu)

Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Tutar
19,000.00 TL
Süresi
Açıklama
- Intel i5-1135G7 4C/8T; 8MB L3; 4GT/s; 2,4 GHz > 4.2GHz; 28W; 10nm
- Windows 11 Home Single Language
- Intel Iris Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
- 15.6" FHD 1920 x 1080 165 Hz IPS Mat Led Ekran
- 16 GB (2x16) DDR4 3.200 Mhz RAM
- 1 TB PCIe M.2 Depolama (3.0 X4)
- Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
- Parmak İzi Okuyucu
- 16.7 mm İncelik - 1.7 Kg Ağırlık

Tam bir iş istasyonu olan bu laptopu, amacına yönelik olarak almıştım. Fakat iş değişikliği sebebi ile, şirketin verdiği laptopa geçince bu cihazı hiç kullanamadan kenara kaldırdım. İhtiyaçtan ötürü satıyorum.

Belki de 3 aylık bir kullanımım olmuştur. Kasasında çizik bile yok. 26.09.2024 tarihine kadar garantisi var. Ayrıca Monster'ın sunmuş olduğu ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti de var.

Kullanım sırasında gayet akıcı ve çok hızlı şekilde çalışabilirsiniz. IPS LED ekranını ve 165 Hz yenileme hızını kullanınca bir daha bırakamıyorsunuz. :)

Kutusu ve tüm aksesuarları ile birlikte, İzmir'de elden vereceğim. Kargoda ürünün başına herhangi bir sorun gelsin istemem. Ama çok isteyen biri olursa kargoyla da gönderebilirim.
İçi süngerli kılıfı ayrıca satın almıştım. Oldukça iyi koruma sağlıyor, üstelik su geçirmez yapıda, o da benim hediyem olsun. Pazarlık için yazacak arkadaşların, bu ürünün muadilinin sıfır fiyatı 25.000 TL olduğunu lütfen unutmasın. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun. İsteyene özelden, ürünün videosunu atabilirim.
Garanti Durumu
Distribütör garantili

Bilgiler

Kategori
Dizüstü & Mobil Bilgisayar
Yazar
Senior.Ads.Spe.
Oluşturuldu
Son düzenleme
Hit
47
Top Bottom