Neler Yeni
TRG-Onur

İstanbul RAMPAGE V902 + H SHIFTER Direksiyon Seti

Status
Bu ilan kapanmıştır.
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Tutar
3,600.00 TL
Süresi
Açıklama
Yaklaşık 2 ay önce sıfır olarak alındı. Garanti belgesi ve faturası mevcuttur.

Ürün düzgün çalışmaktadır, direksiyonda hafif sola çekme var (ilk kullanmaya başladığım günden beri öyle, garantilik bir durum), sola çekmeyi cihaz ayarlarından kalibrasyon kısmından düzeltebilirsiniz.

Driverını indirdiğiniz zaman titreşimi ve pedalları düzgün çalışmaktadır. Ürünün sitesinden driverını indirebilirsiniz.

Kozmetik olarak iyi durumdadır. Direksiyonun sağ tarafında ufak bir deforme vardır (fotoğraf ilanda mevcut). Birleşim noktaları hafif tozludur.

Pedallar uzun süreli kullanımda gıcırdama sesi yapmaktadır. Yaylarını yağladıktan sonra sesin gittiğini söyleyenler var (ben denemedim).

Vitesi düzgün çalışmaktadır sıkıntısı yoktur. Oyunlarda geri vites atamasını yaparken basılı tutarak "N" konumuna almanız gerekiyor. (basılı tutmadan "N" konumuna getirirseniz geri vites atamasını yapmaz)

Ürünü kendi kutusuna koyduğum için anlık olarak videosunu çekip gösteremeyeceğim. Hazırda olan 2 tane video var (birini ETS 2 de çektim diğerini cihaz ayarlarından çektim (tuşların çalışıp çalışmadığını göstermek için)), videolardan sonra kutusuna koyduğum anında videosunu çektim, isteyenlere videoları whatsapp üzerinden atarım.

Ürün şuan kutusunun içerisinde kenarda beklemektedir.
Garanti Durumu
Distribütör garantili

Bilgiler

Kategori
Diğer
Yazar
TRG-Onur
Oluşturuldu
Hit
565
Top Bottom