Neler Yeni
B

SMART WHATCH DM101 4G AKILLI SAAT+TELEFON+ÇİFT KAMERA 5MP+2MP

Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Tutar
3,750.00 TL
Süresi
Açıklama
ARKADAŞLAR ÜRÜNÜMÜZ SIFIRDIR CİHAZIN BÜTÜN ÇALIŞABİLİRLİK TESTLERİ YAPILMIŞTIR.SİM KARTLI 4G Lİ SİM KART TELEFON ÖZELLİĞİ WİFİ ,GPS,BLUETOOTH,ÇİFT KAMERA 5MP+2MP . TELEFON ÜCRETİ 3750 TL+350TL SİM KAYIT ÜCRETİ VARDIR. Lütfen ciddi alıcılar irtibata geçsin.

Adımsayar ve Kalp Atış Hızı İzleme: Sağlığınıza dikkat ederek hareket adımlarınızı ve mesafenizi akıllıca hesaplayın. Fiziksel durumunuzdan haberdar olmak için kalp atış hızınızı kaydetmeyi destekler.
İşletim Sistemi ve Yapılandırma: Yüksek performanslı MTK6739 Dört çekirdekli CPU ile desteklenen Android 7.1 İşletim Sisteminde çalışır. 3GB RAM + 32GB ROM daha zengin bir kullanım deneyimi sunar.
Yerleşik Nano SIM Yuvası: 4G LTE ağı, 2.4G / 5G WiFi ve BT4.0'ı destekler. Nano SIM kartınızı takmanız yeterlidir ve bir akıllı telefon gibi daha rahat çalışabilir.
Çoklu Spor Modu: Çeşitli spor modlarını destekler. Yol haritaları, profesyonel veri anzi oluşturun, sağlık fayetlerini daha iyi yönetmenize izin verin ve GPS konumlandırma sağlayın.
Daha Büyük HD Ekran: 640 * 480p'ye kadar çözünürlüğe sahip 2,41 inç IPS dokunmatik ekran, görüntü canlılığını kaybetmeden pürüzsüz ve net, şık ve havalı.
1.PNG
Garanti Durumu
Yok
İşlemci
Mediatek
Depolama
32 GB

Bilgiler

Kategori
Cep Telefonu
Yazar
bozkurtum