Neler Yeni
B

Şehir Belirtilmemiş Steam cüzdan bakiye (%70-75) + steam dükkan puanı

Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Tutar
300.00 TL
Süresi
Açıklama
Arkadaşlar merhaba, indirimde oyun vesaire almak isteyenler için yazıyorum. Birkaç yıldır steamde al sat yapıyorum, bilgisayarımı aldıktan sonra bu aralar yayın açıyorum (dota 2 - auto chess), bazen yiyecek bir şeyler olmuyor ve vaktim olmuyor, normalde arkadaşlarım benden alıyordu onlara düzenli olarak bakiye hazırlıyordum hep ama şu an acil yemek param bittiği için sizinle paylaşayım dedim. Son bir yılda steamde en az 5 dolar harcamış olmanız gerekiyor, aksi takdirde size trade attığımda pazarda anında satamazsınız, birkaç gün, bazen 1 hafta, bazen 2 hafta beklemeye alır. Eğer size söylediğim fiyata satamazsanız, biraz daha düşüğe koyarsınız, ben onu telafi ederim, hiçbir şartta sizi zarara uğratmayacak şekilde söz verdiğim gibi olacak şekilde ekleme yaparım. Niye ucuza satıyorsun demeyin, çünkü bunun hakkı budur, %70-80 arasıdır. Tek bir sıkıntısı vardır, biraz beklersiniz, bu kimi zaman 2 dakika, kimi zaman yarım saat, kimi zaman 2-3 saattir. Kabul ederseniz şartlar bu arkadaşlar. Steam puanı içinse puanın gelmesini 2 hafta beklersiniz, onun normali o. Ödeme için ziraat bankası hesabım var, iban atarım.

1 adet bundan ( https://steamcommunity.com/market/listings/570/Sullen Hollow : 150-160 TL arası, günde 25-30 tane satılıyor)
Fiyatı : 100 TL, 155e satarsanız size 135 civarı bir şey kalır, + 5 liralık bir şey daha atarım, 100 liraya 140 lira almış olursunuz)

1 adet bundan ( https://steamcommunity.com/market/listings/570/Darktrench Stalker - Back : 300-305 TL, günde 8-12 tane satılır)
Fiyatı : 200 TL, 300 TL'ye satarsanız size 265 lira kalır, üstüne 10-15 TL lik bir şeyler atarım, 200 liraya 280 lira almış olursunuz)

Bunun haricinde şu an hazırda çabuk satılır eşyam yok, acil 700-800 liralık veya 1500 liralık gibi daha fazla bakiye isterseniz, markete koyduğunuzu çekerim, hazırda eşyam olmadığı için onu ancak %85'ten yapabilirim, ancak direk elinize geçer. Onun için markette ayırt edilebilir bir eşya olması gerek.

Ekstra tavsiye : 1) Steame para yüklemeyin, gidin traderlardan ucuza bir şeyler alıp satın, genelde onların oranı. 2) Steam cüzdan kodları da almak mantıklıdır ancak bazen kodlar çalışmadığında bazı siteler size iade yapmazlar ya da yeni kod vermezler ve böylece dolandırmaya kalkarlar, ona dikkat edin ve güvenilir yerlerden alın. 3) kendinize oyun giftletmeyin, başkasına oyun giftlemeyin, karşılıklı ban yersiniz. Steamde uzun süre arkadaş olmadığınız biriyle oyun giftleşirseniz ban yeme riskiniz çok fazladır, Steam supportla uğraşırsınız haftalarca.

Steam puanı fiyat (sınırlı stok)

3k Puan 30 TL
6k Puan 55 TL (6k dan sonrası için profil ödülü yetmeyeceği için screenshot/oyun değerlendirmesi vs. yapmanız gerekmektedir)
10k Puan 90 TL
20k Puan 170 TL
  • Nasıl işler ?
Normal şartlar altında steamde oyun, içerik, DLC vs satın aldığınızda ortalama 1 TL başına 6 puan elde edersiniz (1000 puan için 166 TL harcamanız gerekmektedir), bununla da Steam Puan Dükkanı'ndan profilinize Ekstra showcase/infobox vs slotu, Steam leveli için Seasonal Badge, hareketli avatarlar, avatar çerçeveleri, profil backgroundları (anime duvar kağıtları çok alınıyor) vs. alabilirsiniz. Profil showcase upgradeleri vs. de yapılabilyor.
  • Ne zaman ulaşır?
14 gün sonunda hesabınıza geçecektir. Steam Mağaza dükkanı / Puan dükkanı bölümünden istediğinizi alabilirsiniz.

Referans: Açıkçası pek gerek duymadım ama daha önce ben de 2 yıl biriktirdiğim 2 bin dolarlık envanterimi sattım bilgisayar almak için, envanteri TF keyine dönüştürdüm, 500'den fazlasını USDT karşılığında bu arkadaşa sattım (biraz ucuza gitti)
https://steamcommunity.com/id/ultimatejfk
geri kalanını tf2crypto botuna sattım redditten bulup.

Dediğim gibi normalde arkadaşlarıma veriyorum ama ne bileyim mesela şu arkadaş benden steam puanı ve steam bakiyesi almıştı birkaç ay önce,
bugün yayın açacağım, gelip soru da sorabilirsiniz (3 dilde yapıyorum normalde)

İletişim : buradan özelden de yazabilirsiniz, Discord'dan da ekleyip/yazabilirsiniz: Kuzu#1307
steam için : https://steamcommunity.com/id/jsbach__/

Hadi sağlıcakla, hayırlı forumlar

Bilgiler

Kategori
Sanal Ürünler
Yazar
bachpassion
Oluşturuldu
Hit
120
Top Bottom