Neler Yeni

0-400 TL KULAK ÜSTÜ SAĞLAM KULAKLIK ÖNERİSİ

Axeleteon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Baran
Abilerim başlıkta gördüğünüz gibi sürekli kablolu klalklarımı kablolarından dolayı bozuyorum bana caba sarf etsemde bozamayacagım sağlam kablolu yada güzel bir blutooth kulaklık önerir misiniz, isteklerim aşırıya kacabilir affola (fiyat bandı 0-300 ama 100 tl daha ekleyip cok daha fazla performans alacagım bi kulaklık varsa cekinmeden belirtin lütfen)

- mikarfonun karşıdakine adam akıllı ses göndersin cızırdamasın ve dinlediğim müzik film vs sesleri arkadaşlara gitmesin yeter
- cs vs. oynuyorum ama aynı zamanda şarkıda dinlerim bassları iyi olsa hoş olur ama olmasa da olur
- ( blutooth icin} ne kadar cabuk şarj olup ne kadar uzun giderse şarjı, o kadar iyi :D
- ANC kesinlikle olmalı evde ki gürültü hicbir zaman bitmiyor ve gercekten bu beni inanılmaz hem rahatsız hem stres ediyor o yüzden bu fiyat bandında en iyi ANC'ye sahip kulaklıkları öneriin lütfen kulaklğı taktığımda dünyayla ilişkim kesilsin istiyorum valla (kulaklarımı tamamen kaplarsada hoş olur)

Bazı bakındığım kulaklıklar aranızda kullanan varsa iyi ve kötü yanlarını anlatırsa sevinirim

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Cooler Master CH321 öneririm.
Eğer bütçen varsa Rampage Drop Plus fiyatı bandındaki en iyi kulaklıklardan birisi.

Tolgax güneş

80+ Bronze
Bu urunu daha yeni aldim, gelince incelemesini yapip bilgilendirebilirim.
kanka yemin ederim sabırsızlıkla bekliyom alcam ama korkuyom.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abilerim başlıkta gördüğünüz gibi sürekli kablolu klalklarımı kablolarından dolayı bozuyorum bana caba sarf etsemde bozamayacagım sağlam kablolu yada güzel bir blutooth kulaklık önerir misiniz, isteklerim aşırıya kacabilir affola (fiyat bandı 0-300 ama 100 TL daha ekleyip cok daha fazla performans alacagım bi kulaklık varsa cekinmeden belirtin lütfen)

- mikarfonun karşıdakine adam akıllı ses göndersin cızırdamasın ve dinlediğim müzik film vs sesleri arkadaşlara gitmesin yeter
- cs vs. oynuyorum ama aynı zamanda şarkıda dinlerim bassları iyi olsa hoş olur ama olmasa da olur
- ( blutooth icin} ne kadar cabuk şarj olup ne kadar uzun giderse şarjı, o kadar iyi :D
- ANC kesinlikle olmalı evde ki gürültü hicbir zaman bitmiyor ve gercekten bu beni inanılmaz hem rahatsız hem stres ediyor o yüzden bu fiyat bandında en iyi ANC'ye sahip kulaklıkları öneriin lütfen kulaklğı taktığımda dünyayla ilişkim kesilsin istiyorum valla (kulaklarımı tamamen kaplarsada hoş olur)

Bazı bakındığım kulaklıklar aranızda kullanan varsa iyi ve kötü yanlarını anlatırsa sevinirim

cs ses kasma için hyperx cloud stinger core önerirrm.

Tolgax güneş

80+ Bronze
Abilerim başlıkta gördüğünüz gibi sürekli kablolu klalklarımı kablolarından dolayı bozuyorum bana caba sarf etsemde bozamayacagım sağlam kablolu yada güzel bir blutooth kulaklık önerir misiniz, isteklerim aşırıya kacabilir affola (fiyat bandı 0-300 ama 100 TL daha ekleyip cok daha fazla performans alacagım bi kulaklık varsa cekinmeden belirtin lütfen)

normalde 350 tl kaçırma.

HafızRakun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Ahmet Zeyrek
Soundsurge 85 alalı 3 gün oluyor
Günde 2-3 saat kullandım anc kapalı bir şekilde şarj %100 den 80 e düştü
Bilgisayara bağladığımda bariz bir gecikme var video izlerken sorun olmuyor ama cs ve valorantta rahatsız edici derecede gecikme oluyor
Anc muhteşem değil ama fiyatı nedeniyle olması bile güzel bence
Rap-trap dinleyen biri olarak bassları beni tatmin etti ses seviyesi de gayet iyi
Kulaklarımı tamamen kaplıyor ve gayet hafif
Sevmediğim tek yanı pedlerin bazı kısımları ezilmiş gibi düzelmiyor da ama rahatsızlık vermiyor sadece kötü bir görüntü oluşuyor.

Ekler

• IMG_20210228_212430.jpg
    IMG_20210228_212430.jpg
    113.9 KB · Hit: 47
  • IMG_20210228_212524.jpg
    IMG_20210228_212524.jpg
    1.8 MB · Hit: 48

Axeleteon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şuanlık düşündüklerim Cougar phontum ve corsair h35, cougar önerildi bana mobil odaklı deniliyor ama ben pcde kullanıcam herhangi bir sorun yaşarmıyım ? (acıkcası tam istediğim kulaklık hani)
Corsair h35'de bir arkdaşım kullanıyor bassları ses seviyesi mikrofon falan gayet iyi dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu urunu daha yeni aldim, gelince incelemesini yapip bilgilendirebilirim.
bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,159
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom