Neler Yeni

Yardım 0 araç katagorisine nereden bakabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar araba bakıyoruz birde araçların 0 fiyatına bakmak istiyoruz türkiyede seçtiğimiz bir aracın 0 fiyatını görmek amacıyla yada direk 0 araç satan site v.s varmı güvenilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anlamadım hocam
Hocam şimdi mesala Cİtroen C-elysee var aklımda 2024 sıfır araç fiyatına bakmak istiyorum ve satan güvenilir bir site varmı siteden bakarım mesala istanbuldamı galeri gider alırım onun gibi her galeriyede güven olmuyor çünkü asıl amacım fiyatını öğrenmek ama karşılaştırma flan yapabileceğm bir site arıyorum

AhmetYSF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
AhmetYSF
Sahibinden den bakabilirsin kategoriler den sıfır seç çıkar

wlaughs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
WLaughs b
sahibinden ve karşılaştırmak için aracın kendi sayfasına gidebilirsiniz ben böyle anladım dediğinizden

Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Paşadöner
sahibinden ve karşılaştırmak için aracın kendi sayfasına gidebilirsiniz ben böyle anladım dediğinizden
birde hocam 1m-1.3m arası ne araç önerirsiniz sıfır ve ikinci el 0 citröen var gibi 2. el alısakda aklımda ford focus var en mantıklıları bu gibi sanki sizin düşünceniz nedir

Rozrect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren
her markanin kendi sitesinde modellerin anahtar teslim fiyatı yazar o fiyatı baz alarak o markanin bayisine gidip o fiyata anlaşabilirsiniz belki bayi biraz daha indirim yapabilir fakat direkt alamiyorsunuz sıraya girme muhabbeti oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Paşadöner
her markanin kendi sitesinde modellerin anahtar teslim fiyatı yazar o fiyatı baz alarak o markanin bayisine gidip o fiyata anlaşabilirsiniz belki bayi biraz daha indirim yapabilir fakat direkt alamiyorsunuz sıraya girme muhabbeti oluyor
bu sıra ne kadar sürüyorki neyse o halledilir hocam saolun sorum olucak 1m-1.3m arası ne araç önerirsiniz sıfır ve ikinci el 0 citröen var gibi 2. el alısakda aklımda ford focus var en mantıklıları bu gibi sanki sizin düşünceniz nedir

Rozrect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren
bu sıra ne kadar sürüyorki neyse o halledilir hocam saolun sorum olucak 1m-1.3m arası ne araç önerirsiniz sıfır ve ikinci el 0 citröen var gibi 2. el alısakda aklımda ford focus var en mantıklıları bu gibi sanki sizin düşünceniz nedir
hocam valla değişiyor marka model talebine göre net bir sayı veremem araç olarakta nasil bir şey istediğine göre değişir suv pickup vs vs

xTURANN

80+ Silver
1m-1.3m arası ne araç önerirsiniz
Çok Kriter var. Böyle sorup geçemezsiniz.

Araç Tipi ? ( Sedan - Hatchback - SUV - Fastback )
Kullanılacak Şehir & Kullanılacak Mesafe. ( İstanbul içi her gün 50 + 50 KM yol yapacak gibi )
Kalite odaklı mı arıyorsunuz yoksa Parçası Ucuz Olsun, Sanayiye Çok Uğramasın mı istiyorsunuz ?
Manuel - Otomatik ? ( Manuel kalmadı gibi 0 Araçlarda. )

wlaughs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
WLaughs b
birde hocam 1m-1.3m arası ne araç önerirsiniz sıfır ve ikinci el 0 citröen var gibi 2. el alısakda aklımda ford focus var en mantıklıları bu gibi sanki sizin düşünceniz nedir
ben 1.5m arıyorum sıfır alıcam sedan dusunuyorum çok seçenek var cidden suan aklımda elentra var 2.ele hiç bakmadım hocam

meedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Heisenberg
citroen almayın bence, uzak doğu arabalarına yönelin 🙏🏻🙏🏻 Corolla hybrid, civic olabilir

Top Bottom