Neler Yeni

0 çin mi 2. El japon Motor mu

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
250 cc başlangıç motoru alacağım kullanıcağım yol düz ve boş olduğu için 250 cc ile başlamayı düşünüyorum sizce ;
Rks r250
Rks srk 250rs
Bajaj rs200
Mt25- r25 eski kasa
250sr hangisini almak daha mantıklı ikinci elde nelere dikkat etmeliyim
Şu anda fiyatı çok uygun olduğu için CL250 önereyim size. Hem japon, hem sıfır, hem de kampanyalı. 180bine veriyor bayiler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi sen bilgili birine benziyosun r25 dışında önerebilceğin japon var mı şuan r25 düşünüyorum en mantıklı o geldi
başlangıç için r25-mt25 önermem. başlangıç için fazla hızlılar. daha yavaş bir motorda başlangıç yapıp daha sonra bunlara geçmek daha mantıklı olur. r25 dediğin motor 190lara kadar çıkıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yasin Tural
supersport seviyorsan r25 naked için ise mt25 yada honda CB 250 R

cafe racer seviyorsan honda cl250 yada yamaha xsr 125

ikinci el alacaksan bölgende ki resmi servislere götür testlerini yapsınlar onay çıkarsa al.

mahalle arası expertizlere motorculara gitmemeye çalış.
Tamamdır teşekkürler

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
ozamansa suzukı alsın derım tank gıbı motor
Şahsen benim bir sonraki motorum olabilir. He şans yüzümüze güler r25 buluruz alayını deleriz (!) ama suzukide üzecek bir motor değil. Hem japon kalitesi de var. tek eksisi top speed. Blok olarak daha sağlam diyen ustalarda var aynı kalite diyen ustalarda var orası tartışılır.

Gurkanpiro

80+ Gold
Şahsen benim bir sonraki motorum olabilir. He şans yüzümüze güler r25 buluruz alayını deleriz (!) ama suzukide üzecek bir motor değil. Hem japon kalitesi de var. tek eksisi top speed. Blok olarak daha sağlam diyen ustalarda var aynı kalite diyen ustalarda var orası tartışılır.
arabada volvo motordada suzukı

Top Bottom