Neler Yeni

Çözüldü✓ 0 pc mi daha mantıkı 2. el mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
ADAA01DH SAMT
Bütçe
25000
merhaba ben pc toplamak istiyorum (monitör ekipman dahil) bütçem 25000 tl sıfır toplasam rtx3060 ı toplıcam 2. el ise rtx3070 veya 3070 ti sizce hangisi mantıklı şimdiden teşekkür ederim .

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
2. El
merhaba ben pc toplamak istiyorum (monitör ekipman dahil) bütçem 25000 TL sıfır toplasam rtx3060 ı toplıcam 2. el ise rtx3070 veya 3070 ti sizce hangisi mantıklı şimdiden teşekkür ederim .

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Komple sıfır toplamanızı öneririm bu bütçede ikinci ele bulaşmayın.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı
merhaba ben pc toplamak istiyorum (monitör ekipman dahil) bütçem 25000 TL sıfır toplasam rtx3060 ı toplıcam 2. el ise rtx3070 veya 3070 ti sizce hangisi mantıklı şimdiden teşekkür ederim .
Şuan 0'lar hiç haketmiyor o fiyatı 2.el mantıklıdır ama sağlamını bulmak lazım ama 25K'da az para değil yine iyi sistem toplarsın

arifsah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Arif Şahin
Öncelikle yıllardır bilgisayar toplayan birisi olarak her zaman ikinci eli savunurdum ama ikinci el piyasası şuanda akbaba doldu hele de ikinci el ekran kartı piyasası. Bilgisayardan anlayan birinin bile sorunlu ürün alma ihtimali varken ilk defa bilgisayar yada bir kaç defa toplamış acemi kişilerin bu fiyatlarda toplaması çok tehlikeli.İkinci el anakartta köprü yapıldığını da gördüm, ekran kartının az kullanılmış fanlarını yoğun kullanılmış fanlar ile değiştirildiğinide. Nacizade tavsiyem bir sorun çıktığında yandık, kesin bozuk sattılar dememek için ya çok iyi anlayan biri ile test edip almanız veya kafam rahat olsun diyerek kampanyalar ile sıfır almanız. Az para harcamıyacaksınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
ADAA01DH SAMT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Komple sıfır toplamanızı öneririm bu bütçede ikinci ele bulaşmayın.
aslında ikinci ele fazla güvenmiyorum çükü uzun süreli bir sıkıntı çıkarabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle yıllardır bilgisayar toplayan birisi olarak her zaman ikinci eli savunurdum ama ikinci el piyasası şuanda akbaba doldu hele de ikinci el ekran kartı piyasası. Bilgisayardan anlayan birinin bile sorunlu ürün alma ihtimali varken ilk defa bilgisayar yada bir kaç defa toplamış acemi kişilerin bu fiyatlarda toplaması çok tehlikeli.İkinci el anakartta köprü yapıldığını da gördüm, ekran kartının az kullanılmış fanlarını yoğun kullanılmış fanlar ile değiştirildiğinide. Nacizade tavsiyem bir sorun çıktığında yandık, kesin bozuk sattılar dememek için ya çok iyi anlayan biri ile test edip almanız veya kafam rahat olsun diyerek kampanyalar ile sıfır almanız. Az para harcamıyacaksınız.
ben uzun süredir araştırıyorum çünkü ilk kez masaüstü alacağım

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam 0 kasa 2.el ekran kartı bulun

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
ADAA01DH SAMT
peki rtx 3060 mı almalıyım yoksa rx amd kartlaramı yönelmeliyim

whisper snow

80+ Silver
11kya ikinci el 3090 bulabilirsin hocam. Kalan parayla da diger parcalari dizersin.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
O halde sıfır toplamanız sizin için kesinlikle daha mantıklı. Yıllardır bilgisayar parçalarıyla uğraşmama rağmen ikinci elde ben güvenemiyorum. Ne testi yaparsan yap tongaya gelme ihtimalin oluyor çünkü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,341
Üyeler
157,226
Son üye
morpx16
Top Bottom