Neler Yeni

1-1,5k'ya VDSL modem önerebilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,908
İsim
Emir Yusuf
Bütçe
1500
Dostlar merhaba,
Bende eskiden Asus AC750 modem vardı. Yakınlara bir şimşek çaktıktan sonra bu bölgedeki tüm modemler arızalandı ve benimki de yandı. Ben de idareten Görseldeki modemi kullanıyorum 1 senedir falan.
1707319554019.png

Ancak son birkaç aydır sürekli bir kesinti falan yaşıyorum, paket kaybı yaşıyorum. Comnet ile konuştuğumda bizlik bir sorun yok diyor. Ben de modemden şüphelenmeli miyim? 100mbps paketi kullanıyorum. Alabildiğim hız ise 80mbps civarında. Buna uygun VDSL modem olarak ne önerirsiniz?

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
hocam ben fibere geçtim isterseniz elimde asus dsl n16 var size satabilirim kutusu faturası her şeyi duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

modemden kaynaklı sorun olma ihtimali çok yüksek bir de kabloları kontrol edin isterseniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,908
İsim
Emir Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben fibere geçtim isterseniz elimde asus dsl n16 var size satabilirim kutusu faturası her şeyi duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

modemden kaynaklı sorun olma ihtimali çok yüksek bir de kabloları kontrol edin isterseniz
Hocam kablolarda bir problem yok, ama en son bu bölgede bir kablo kopukluğu oldu. TT ekipleri düzelttiler ve sonra aldığım hız 80'lerden 20'lere düştü.
Modemi kaça satıyorsunuz

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
Hocam kablolarda bir problem yok, ama en son bu bölgede bir kablo kopukluğu oldu. TT ekipleri düzelttiler ve sonra aldığım hız 80'lerden 20'lere düştü.
Modemi kaça satıyorsunuz
hocam aldığım 500 e aldım 500 e satarım istanbuldaysanız eğer direkt test edersiniz il dışıysa satmayı tercih ettmem

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes
Dostlar merhaba,
Bende eskiden Asus AC750 modem vardı. Yakınlara bir şimşek çaktıktan sonra bu bölgedeki tüm modemler arızalandı ve benimki de yandı. Ben de idareten Görseldeki modemi kullanıyorum 1 senedir falan.
Alıntıyı görüntüle
Ancak son birkaç aydır sürekli bir kesinti falan yaşıyorum, paket kaybı yaşıyorum. Comnet ile konuştuğumda bizlik bir sorun yok diyor. Ben de modemden şüphelenmeli miyim? 100mbps paketi kullanıyorum. Alabildiğim hız ise 80mbps civarında. Buna uygun VDSL modem olarak ne önerirsiniz?
Zyxel veya keenetic tavsiye ederim bende t50b var memnunum asus ac750 vardı pek iyi gelmedi bana modem t50b aldım sonra

Top Bottom