Neler Yeni

1 2 milyona araba motor almak cok somurucu degilmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ahmet köklü
Kendim 18 yasibdayim motora asla binmem misal cunku elinde sonunda kaza yapip ilurum kafasinda bakiyorum olursemde ailemin anne babamin kafasi kirilir deli olurlar akil sagligi bozulur ciddi anlamda ama konu o degilbeb bi arabaya motora bu ekonomi sartlarinda verilmek zorunda oluyor almak istiyorsaniz ama misal kebdim kucuk sehirde yasiyorum burada 1 2 milyona guzel evler bulunuyor 10 yili gecmemis evler var. 3+1 o daga mantikli geliyor ama. Kendim akrabadan zamqninda 250 km de yepyeni motoru 125cc mondial vultureyi 55 60 bin tl ye alicaktim orjinali su ab 100 bibe yakin ama ailem olursun kalirsin sakin kullanma dediler bende biraktin ben sadece aracimix olsun anlaminda almak istemistim ornegin siz ne dusunuyorsunuz

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Yunus
Kendim 18 yasibdayim motora asla binmem misal cunku elinde sonunda kaza yapip ilurum kafasinda bakiyorum olursemde ailemin anne babamin kafasi kirilir deli olurlar akil sagligi bozulur ciddi anlamda ama konu o degilbeb bi arabaya motora bu ekonomi sartlarinda verilmek zorunda oluyor almak istiyorsaniz ama misal kebdim kucuk sehirde yasiyorum burada 1 2 milyona guzel evler bulunuyor 10 yili gecmemis evler var. 3+1 o daga mantikli geliyor ama. Kendim akrabadan zamqninda 250 km de yepyeni motoru 125cc mondial vultureyi 55 60 bin tl ye alicaktim orjinali su ab 100 bibe yakin ama ailem olursun kalirsin sakin kullanma dediler bende biraktin ben sadece aracimix olsun anlaminda almak istemistim ornegin siz ne dusunuyorsunuz
19697.jpg

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ahmet Kıvrak
Hazır Ağustos indirimleri varken, Türkçe sözlük indirimi varsa sana hediye etmek isterim

KAANT10X

80+ Bronze
Hacı 1,2 milyona sıfır ev yok. Bu mantıkla bakarsan sıfır arabalarda modele göre 950k dan başlıyor. Yani demek istediğini anlamadım ama normal olarak sıfır araba sıfır evden ucuz zaten böyle olmasa acayip olurdu.

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ahmet
sonunda beyni olan biri şükür ya rabbim

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
655
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Top Bottom