Neler Yeni

1 Aylık Asus kulaklığım kırıldı

doruk1244

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doruk
Yaklaşık 1 ay 10 gün önce aldığım kulaklığımı akşam yatmadan önce taşıma kabına koymuştum sabah kalktigimda sağ kulaklığın 180 derece dönen eklem yeri kırılmıştı, garantisi var diye rahattım fakat arkadaşlarım kullanıcı hatası diyip geri gondericeklerini soylediler, sizlerin görüşü nelerdir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,874
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Yaklaşık 1 ay 10 gün önce aldığım kulaklığımı akşam yatmadan önce taşıma kabına koymuştum sabah kalktigimda sağ kulaklığın 180 derece dönen eklem yeri kırılmıştı, garantisi var diye rahattım fakat arkadaşlarım kullanıcı hatası diyip geri gondericeklerini soylediler, sizlerin görüşü nelerdir?
garantiye göndermeden anlaman zor ama büyük ihtimal kullanıcı hatası derler

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,586
İsim
Oğuzhan Şahin
Kendi kendine kırıldı diyemezsin garantiye. Büyük ihtimalle kullanıcı hatası diyecekler

NespaY

80+ Silver
Öcüler mi kırdı gece kulaklığın o parçasını?

BeKo'O

80+ Silver
Kendi kendine kırıldı diyemezsin garantiye. Büyük ihtimalle kullanıcı hatası diyecekler
Yani teknik olarak kendi kendine kabındayken kırılmaz ya yanlış oturttun ya da bir şekilde anormal baskı uyguladın. Kullanıcı hatası diyeceklerdir

doruk1244

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani teknik olarak kendi kendine kabındayken kırılmaz ya yanlış oturttun ya da bir şekilde anormal baskı uyguladın. Kullanıcı hatası diyeceklerdir
Kullanıcı hatası demeleri durumunda tamir yapıyorlarmi? Ücretlide olsa.

BeKo'O

80+ Silver
Top Bottom