Neler Yeni

1 günde %40-50 fps düşüşü.

Ali33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali
Dün rainbow six siege ve satisfactory oynadım her şey normaldi , rainbow'da 90fps, satisfactory'de 60 fps sabit alıyordum. Bugün oyunlara girdiğimde rainbow'da fps 60'a, satsifactory'de fps 10-20'lere düştüğünü gördüm. Ekran kartımın W değerleri normalde 140larda gezerken 100-110larda olduğunu gördüm. Driver güncellemesi kontrol ettim gelmemiş. Sonrasında bilgisayarı kapatıp açtım düzeldi. Tekrar böyle bir sorun olmasından korkuyorum. Sorunun kaynağı ne olabilir?
SİSTEM ÖZELLİKLERİ:
rx5700 8gb
ryzen 5 1600x
16gb g-skill
512gb hikvision m2
asus prime a520m-k

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Belki farkında olmadan bilgisayarı uyku moduna almış olabilirsin. Tekrar açınca bilgisayar normalden düşük performansta çalışıyor. Benim final haftam olduğu için daha yeni başıma geldi. Normalde yüksek performansta çalışan pc 3 gündür gece gündüz açıktı. Gece ekranı kapatıp yatıyodum. Açılınca normalden düşük performas veriyordu. Kapatıp açınca düzelmişti. Aynı sorun ise, pek bir problem olacağını düşünmüyorum gayet normal.

Ali33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belki farkında olmadan bilgisayarı uyku moduna almış olabilirsin. Tekrar açınca bilgisayar normalden düşük performansta çalışıyor. Benim final haftam olduğu için daha yeni başıma geldi. Normalde yüksek performansta çalışan pc 3 gündür gece gündüz açıktı. Gece ekranı kapatıp yatıyodum. Açılınca normalden düşük performas veriyordu. Kapatıp açınca düzelmişti. Aynı sorun ise, pek bir problem olacağını düşünmüyorum gayet normal.
Uyku moduna almadım her gece kapatıyorum ama nedense böyle oldu. Umarım bir daha olmaz :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,218
Üyeler
157,497
Son üye
azizdindar
Top Bottom