Neler Yeni

1 kasa ve 1 laptop nasıl tek monitöre bağlanır?

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
vinsanity1525
dırek vga alıp takın hocam tefarruate gırmeye gerek yok bence
hıc ugrasmayın
ya benim ypamak istedigim çalışırken bazen hic is yapmadigim oluyo laptoptan cıkıp kasaya gecmek istiyorumda işte bir tane monitör var

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
laptopta sadece excel kullanıcam vga kablo alıp bağlayımmı hocam açıkcası kasadan birşeyi değiştirmek istemiyorumda yada hdmi girişi var laptopta displayport dönüştüren kablo falanmı bakıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

siteden baktım 1 hdmi 1 dp 1 vga giriş yazıyo
Kasaya DP almak daha mantıklı bence. Zaten güncel bir sistemin varsa ekran kartında birsürü DP çıkışı vardır.

VGA analog görüntü aktardığı için parazitlenme gibi sorunları çok olacaktır. İş görür dersen kullanılabilir ama ben nefret ediyorum kendisinden.

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
vinsanity1525
Kasaya DP almak daha mantıklı bence. Zaten güncel bir sistemin varsa ekran kartında birsürü DP çıkışı vardır.

VGA analog görüntü aktardığı için parazitlenme gibi sorunları çok olacaktır. İş görür dersen kullanılabilir ama ben nefret ediyorum kendisinden.
monitörün kutusundan hdmi kablo cıktıda dp kablo varmıydı acaba onu hatırlamıyorum ya

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
vinsanity1525

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
ya benim ypamak istedigim çalışırken bazen hic is yapmadigim oluyo laptoptan cıkıp kasaya gecmek istiyorumda işte bir tane monitör var
monıtorun menusunden kablo cıkarmadan dırek vga hdmı gırıslerı arasında gecıs yapılıyor o sekılde kullanırsın

ıs yerımızdekı sıstemde 11 sene boyunca apu sıstemdne vga kullandım monıtor için . kasmaya gerek yok bence der senkı ekran kartımda dp var dp kablo alırsın hdmı ı da laptoba takarsın

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
vinsanity1525
monıtorun menusunden kablo cıkarmadan dırek vga hdmı gırıslerı arasında gecıs yapılıyor o sekılde kullanırsın

ıs yerımızdekı sıstemde 11 sene boyunca apu sıstemdne vga kullandım monıtor için . kasmaya gerek yok bence der senkı ekran kartımda dp var dp kablo alırsın hdmı ı da laptoba takarsın
Bazılarına ikisini de koyuyorlar. Bazılarına sadece DP koyuyorlar bazılarına sadece HDMI. Ben şuana kadar hep mümkün olduğunca DP kullandım.
peki beyler kasaya bağlı kablolu mouse nasıl laptoptada kullanablirim? :D onun çözümü yok sanırım kablosuz klavye alcam :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,187
Üyeler
153,512
Son üye
yigitbolukbasi
Top Bottom