Neler Yeni

Öneri 1 TB SATA SSD ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
Selamlar şu an altta listelediğim ssdlerden hangisi alınır yardımcı olabilir misiniz ?
https://www.n11.com/urun/twinmos-tm1000gh2u-1-tb-25-sata-3-ssd-2067842?magaza=integrakurumsal -> Markasını bilmiyorum ve emin değilim
https://www.n11.com/urun/br-j11-1-t...-ssd-18380567?magaza=dfsbilgisayar#unf-review -> markayı ilk defa duydum
şimdiden teşekkürler

PunkiesT

80+ Bronze
Çok pahalı değil mi 1 tb bir de M2 SSD alsan daha iyi bir şey bulursun bu fiyatlara

PunkiesT

80+ Bronze
anakartım m2 desteklemiyor kanka
Anladım yani M2 destekli bir anakart alıp M2 SSD alman fırsatın varsa epey yararını görürsün hızlı bilgisayar açılma hızlı oyun program açılma gibi bir sürü şey aparatı vardı sanırım birde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım yani M2 destekli bir anakart alıp M2 SSD alman fırsatın varsa epey yararını görürsün hızlı bilgisayar açılma hızlı oyun program açılma gibi bir sürü şey aparatı vardı sanırım birde.
intel işlemcim var ve ekstra masrafa girerim gibi pek emin değilim i5 9400F işlemciye sahibim.

PunkiesT

80+ Bronze
intel işlemcim var ve ekstra masrafa girerim gibi pek emin değilim i5 9400F işlemciye sahibim.
Sistem parçaların eski yani eskisini 2nci elden satıp daha güncel bir sistem dizmek hayat standartlarını oyun zevkini güzelleştirebilir aslında ama bütçem yok diyorsan en ucuz olanı al gitsin . Veya çok satanlarda bunlara bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem parçaların eski yani eskisini 2nci elden satıp daha güncel bir sistem dizmek hayat standartlarını oyun zevkini güzelleştirebilir aslında ama bütçem yok diyorsan en ucuz olanı al gitsin . Veya çok satanlarda bunlara bakabilirsin
banada en mantıklısı o geldi umarım sorun yaşamam

PunkiesT

80+ Bronze
Yani sistemin eskiyse en ucuzunu al gitsin zaten her türlü işini görür.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
hi level olanının 240gbsini kullanıyorum bi sikinti çıkmadı 1 yıldır
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer anakartınızda pcie x1 girişi varsa ondan çevirici ile m2 kullanmayı düşünebilirsiniz ileride pc değişirseniz m2niz olsun diye

PunkiesT

80+ Bronze
Hikvision bir kaç sistem kuranlar yayıncıda gördüm bir tek gördüm parçalarda eskiymiş en ucuz olanı al gitsin en iyisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
hi level olanının 240gbsini kullanıyorum bi sikinti çıkmadı 1 yıldır
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer anakartınızda pcie x1 girişi varsa ondan çevirici ile m2 kullanmayı düşünebilirsiniz ileride pc değişirseniz m2niz olsun diye
1702328650792.png
anakart modelim bu pcie x1 girişi var mı bilmiyorum yardımcı olabilir misin

Top Bottom